identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VAL ROSEG S.R.L.

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 45137890J2021018649401Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,31mil lei
▲ 6,2% vs. 2024
Profit net · 2025
621mii lei
▲ 21,5% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, VAL ROSEG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.306.676 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 620.675 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (21.134.785 lei) depășesc activele totale (21.118.972 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-15.638 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45137890
Nr. Reg. Comerțului
J2021018649401 · EUID ROONRC.J2021018649401
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR HALELOR, NR.5, BIROUL NR. 9, ET.2
Cod poștal
30118
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.306.676 lei
▲ 6,2%
Profit net
620.675 lei
▲ 21,5%
Datorii
21.134.785 lei
▲ 7,7%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 648.469 lei2024: 1.230.803 lei2025: 1.306.676 lei1,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -603.668 lei2024: 510.719 lei2025: 620.675 lei621 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
47,5%
Creștere CA an/an
+6,2%
Datorii / active
100%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+102,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025292.681 $139.025 $4.733.965 $4.730.423 $-3.503 $0
2024267.711 $111.086 $4.270.312 $4.138.726 $-138.404 $0
2023141.717 $-131.926 $4.283.682 $4.039.248 $-252.254 $0
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALPINA HUTTE S.R.L.45550560în funcțiune
COMMONS HOUSE SRL38468824în funcțiune
COMMONS LOUNGE SRL38009813în funcțiune
MOLDENE GROUP S.R.L.48275928în funcțiune
RIDGE HILL GROUP S.R.L.47250585în funcțiune
SERENITY RENTING S.R.L.51433572în funcțiune
TRAIS FLEURS S.R.L.43329903în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Municipiul București

OP
OPTIM PLAZA S.R.L.
CUI 55471129 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TA
TRIDIS ASSETS S.R.L.
CUI 55061889 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VR
VALORI REOCO S.R.L.
CUI 55006710 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PI
PRIM INVEST IMOBILIARE S.R.L.
CUI 54885548 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MC
MONTAJ CERAMIC PROFESIONAL S.R.L.
CUI 54827377 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IR
IMMOBILIARE RITA SRL MILANO - SUCURSALA BUCUREŞTI
CUI 54817012 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VAL ROSEG S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →