identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MULINETA FERMECATA S.R.L.

CAEN 4763 — Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
CUI 45191059J2021001814171Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
467mii lei
▲ 17,5% vs. 2024
Profit net · 2025
28mii lei
▼ 57,9% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, MULINETA FERMECATA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 466.646 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,5%. Rezultatul net a fost un profit de 27.564 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45191059
Nr. Reg. Comerțului
J2021001814171 · EUID ROONRC.J2021001814171
Cod CAEN
4763 — Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-08 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.33, BL.D6, SC.1, ET.1, AP.4
Cod poștal
800609

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
466.646 lei
▲ 17,5%
Profit net
27.564 lei
▼ 57,9%
Datorii
283.892 lei
▲ 5,0%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 228.258 lei2024: 397.298 lei2025: 466.646 lei467 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -52.581 lei2024: 65.499 lei2025: 27.564 lei28 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,9%
Creștere CA an/an
+17,5%
CA / salariat
155.549 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+299,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025466.646 lei27.564 lei283.892 lei352.016 lei62.738 lei3
2024397.298 lei65.499 lei270.407 lei314.891 lei35.174 lei3
2023228.258 lei-52.581 lei241.812 lei224.883 lei-30.051 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
372 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · Galați

FS
FANYCĂTĂ S.R.L.
CUI 52638088 · Mun. Galaţi
YT
YACHT TNG S.R.L.
CUI 50360049 · Mun. Galaţi
OS
OŢELUL SHOP S.R.L.
CUI 48468368 · Mun. Galaţi
CC
CHIRICHIRI CLUB SRL
CUI 37211384 · Mun. Galaţi
PC
PDS CAT SOLUTIONS SRL
CUI 37153453 · Mun. Galaţi
PS
PLASE SPORTIVE SRL
CUI 28387790 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-27Cod CAEN47644763
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULINETA FERMECATA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →