identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CON MIX BETON QUALITY S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45198960J02/1986/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
182mii lei
▼ 24,3% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▼ 27,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, CON MIX BETON QUALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 181.510 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,3%. Rezultatul net a fost un profit de 67.658 lei. Datoriile totale au crescut cu 629,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45198960
Nr. Reg. Comerțului
J02/1986/2021 · EUID ROONRC.J02/1986/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-11-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Orş. Sântana
Adresă
JUD. ARAD, ORŞ. SÂNTANA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.60 · 2 firme aici
Cod poștal
317280
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
181.510 lei
▼ 24,3%
Profit net
67.658 lei
▼ 27,7%
Datorii
27.938 lei
▲ 629,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 227.180 lei2024: 239.923 lei2025: 181.510 lei182 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 50.356 lei2024: 93.590 lei2025: 67.658 lei68 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
37,3%
Creștere CA an/an
-24,3%
CA / salariat
181.510 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+32,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025181.510 lei67.658 lei27.938 lei206.225 lei178.287 lei1
2024239.923 lei93.590 lei3.830 lei208.049 lei204.219 lei1
2023227.180 lei50.356 lei60.111 lei170.740 lei110.629 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CA
CAMELEON ATMOSFER SRL
CUI 33123077 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Arad

LC
LPRO COMPANY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50780492 · Orş. Sântana
BA
BUILDING ART TAUTAN S.R.L.
CUI 50024901 · Orş. Sântana
RM
REFORME MALPAMA S.R.L.
CUI 47652302 · Orş. Sântana
GB
GPA BUILDING TECH S.R.L.
CUI 46664740 · Orş. Sântana
IB
IOSA-B CONSTRUCT S.R.L.
CUI 45363065 · Orş. Sântana
EN
EMADAR NORIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44214570 · Orş. Sântana

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-12-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CON MIX BETON QUALITY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →