identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

IDEALVISION CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45321671J32/2365/2021Plătitor TVA din 2024RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,06mil lei
▲ 1.639,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−339mii lei
▼ 664,9% vs. 2024
Salariați
2
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, IDEALVISION CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.061.314 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.639,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 338.636 lei. Datoriile totale au crescut cu 170,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.405.692 lei) depășesc activele totale (3.730.566 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-325.171 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-338.636 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45321671
Nr. Reg. Comerțului
J32/2365/2021 · EUID ROONRC.J32/2365/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-08 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. PROF. AUREL DECEI, NR.8, ET.P, AP.26,27
Cod poștal
550077

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.061.314 lei
▲ 1.639,9%
Profit net
-338.636 lei
▼ 664,9%
Datorii
4.405.692 lei
▲ 170,0%
Salariați
2
Evoluția profitului net
2023: 0 lei2024: 59.945 lei2025: -338.636 lei−339 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-31,9%
Creștere CA an/an
+1.639,9%
CA / salariat
530.657 lei
Datorii / active
118%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.061.314 lei-338.636 lei4.405.692 lei3.730.566 lei-325.171 lei2
202461.000 lei59.945 lei1.631.818 lei1.621.086 lei13.465 lei
20230 lei948.618 lei902.138 lei-46.480 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASIA LUXURY CENTER S.R.L.46052377radiată
COCO NAKI GROUP S.R.L.54361233în funcțiune
CRĂCIUNEASA PARADIS S.R.L.43511068în funcțiune
IDEAL VISION CONCEPT S.R.L.51760299în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Sibiu

CC
CAD CON BUILD S.R.L.
CUI 50955624 · Mun. Sibiu
LB
LCC BAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50701375 · Mun. Sibiu
CI
CREATIV I.P. S.R.L.
CUI 50670791 · Mun. Sibiu
MC
MAR CONSIB S.R.L.
CUI 50448834 · Mun. Sibiu
IR
IDEAL ROBAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50226196 · Mun. Sibiu
BP
BUILD PLAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50197856 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IDEALVISION CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →