identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

EVERSCALE S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 45373999J40/22145/2021Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,24mil lei
▲ 717,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,65mil lei
▲ 2.915,6% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, EVERSCALE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.236.798 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 717,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.645.070 lei. Datoriile totale au crescut cu 368,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45373999
Nr. Reg. Comerțului
J40/22145/2021 · EUID ROONRC.J40/22145/2021
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-17 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PEPELEA, NR.3, ET.1, AP.3 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.236.798 lei
▲ 717,5%
Profit net
1.645.070 lei
▲ 2.915,6%
Datorii
424.844 lei
▲ 368,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 661.628 lei2024: 273.610 lei2025: 2.236.798 lei2,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 521.371 lei2024: 54.552 lei2025: 1.645.070 lei1,65 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
73,5%
Creștere CA an/an
+717,5%
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+928,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025501.019 $368.478 $95.160 $463.699 $368.539 $
202459.513 $11.866 $19.731 $31.656 $11.925 $
2023144.593 $113.941 $23.405 $137.370 $113.965 $
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

OH
ONECENT HL S.R.L.
CUI 45370496 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
MARMORUNA S.R.L.51584923în funcțiune
PAHOTECH MARKETING & DISTRIBUTION S.R.L.38995930în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Municipiul București

AB
ANALIZA BMN S.R.L.
CUI 50997301 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PN
PROBALANCE NUTRITION CONSULTING S.R.L.
CUI 50988990 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LS
LEXANDRA SERVICES S.R.L.
CUI 50908274 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
EXTRAHELP S.R.L.
CUI 50888177 · Sector 2 Mun. Bucureşti
US
URBAN SEARCH AND RESCUE SERVICE S.R.L.
CUI 50715982 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SOSOMEDICAL S.R.L.
CUI 50676069 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVERSCALE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →