identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ADMASYS RO S.R.L.

CAEN 2226 — Fabricarea altor produse din material plastic
CUI 45378996J2021000694198Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 16.10.2026admasys.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,65mil lei
▲ 27,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−227mii lei
▼ 136,4% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ADMASYS RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.654.325 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 227.012 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.810.331 lei) depășesc activele totale (1.724.347 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-85.984 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-227.012 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45378996
Nr. Reg. Comerțului
J2021000694198 · EUID ROONRC.J2021000694198
Cod CAEN
2226 — Fabricarea altor produse din material plastic
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-20 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
admasys.ro
Ultima schimbare
site lansat · 11.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 34 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. MONO SONO S.R.L. · 342 m · CAEN 9531 · +11 firme la aceeași adresă
  2. WAPPAL ENTERPRISES SRL · 475 m · CAEN 6820 · +18 firme la aceeași adresă
  3. MAXX RACING S.R.L. · 489 m · CAEN 8230
  4. CAR TRAILERS A-Z S.R.L. · 508 m · CAEN 4781
  5. IND-TRANS-COM-SZELES-D SRL · 521 m · CAEN 1512
  6. AGI-IMPEX F & K SRL · 528 m · CAEN 7312 · +1 firme la aceeași adresă
  7. RESTAURANT TABOR SRL · 529 m · CAEN 5211 · +1 firme la aceeași adresă
  8. SZBK NATURADENT S.R.L. · 531 m · CAEN 8623

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20254,65 mil lei▲ 27,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,16 mil2,33 mil3,49 mil4,65 mil2023 · cifră de afaceri: 1.505.399 lei2023 · profit net: -248.703 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.659.536 lei2024 · profit net: 623.072 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.654.325 lei4,65 mil2025 · profit net: -227.012 lei2025
Salariați
4▲ 33,3%
20232025
Datorii totale
1,81 mil lei▼ 17,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2226 · 269 firme · mai sus decât 62% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Harghita · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-4,9% marjă · mai sus decât 16% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-4,9%
Creștere CA an/an
+27,2%
CA / salariat
1.163.581 lei
Datorii / active
105%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+304,9%/an
Grad de îndatorare
105%
Angajați, în timp
2 → 4 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.654.325+27,2%-227.012−136%-4,9%1.810.3311.724.347-85.9844
20243.659.536+143%623.07217,0%2.194.2372.335.265141.0283
20231.505.399-248.703-16,5%1.679.8301.197.786-482.0443
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

7

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
5.945 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
391.547 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ANROD TRADE SRL30819601în funcțiune
OPTI BOOST S.R.L.37393707în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 9,34 mil lei, 31 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea altor produse din material plastic · Harghita

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ADMASYS RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →