identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ALBUSHOES S.R.L.

CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CUI 45548608J2022001491409Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
278mii lei
▼ 8,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−31mii lei
▼ 279,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, ALBUSHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 278.079 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.232 lei. Datoriile totale au crescut cu 150,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (198.302 lei) depășesc activele totale (167.310 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-30.992 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-31.232 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45548608
Nr. Reg. Comerțului
J2022001491409 · EUID ROONRC.J2022001491409
Cod CAEN
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-31 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR LUICA, NR.41, CAMERA 1, BL.61, ET.8, AP.49
Cod poștal
40991
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
278.079 lei
▼ 8,9%
Profit net
-31.232 lei
▼ 279,0%
Datorii
198.302 lei
▲ 150,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.797 lei2024: 305.222 lei2025: 278.079 lei278 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 36.376 lei2024: 17.450 lei2025: -31.232 lei−31 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,2%
Creștere CA an/an
-8,9%
CA / salariat
278.079 lei
Datorii / active
119%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+19,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025278.079 lei-31.232 lei198.302 lei167.310 lei-30.992 lei1
2024305.222 lei17.450 lei79.111 lei215.910 lei136.799 lei1
2023295.797 lei36.376 lei68.671 lei188.020 lei119.349 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NEDELCU SHOES S.R.L.48712933în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · Municipiul București

FS
FAMOUS SOCIETY S.R.L.
CUI 54772115 · Sector 4 Mun. Bucureşti
NT
NEW TREND STYLE S.R.L.
CUI 51865783 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AM
A.M.L.I. S.R.L.
CUI 51774081 · Sector 4 Mun. Bucureşti
PF
PREMIER FASHION TEXTILE S.R.L.
CUI 51519135 · Sector 4 Mun. Bucureşti
GM
GREEN MOUNTAINS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50768219 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CS
CEGRAM S.R.L.
CUI 49802147 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALBUSHOES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →