identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

BELUXA NOMADIC S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 45573148J2022000112385Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
296mii lei
▼ 0,9% vs. 2023
Profit net · 2024
189mii lei
▲ 130,2% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2024
În anul 2024, BELUXA NOMADIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 296.272 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,9%. Rezultatul net a fost un profit de 188.899 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45573148
Nr. Reg. Comerțului
J2022000112385 · EUID ROONRC.J2022000112385
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-02 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. ALBINEI, NR.5
Cod poștal
240186
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
296.272 lei
▼ 0,9%
Profit net
188.899 lei
▲ 130,2%
Datorii
22.733 lei
▼ 6,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 281.095 lei2023: 298.912 lei2024: 296.272 lei296 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 224.830 lei2023: 82.065 lei2024: 188.899 lei189 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
63,8%
Creștere CA an/an
-0,9%
CA / salariat
296.272 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202459.557 €37.973 €4.570 €59.080 €54.510 €1
202360.430 €16.591 €4.922 €21.553 €16.631 €1
202257.002 €45.592 €2.173 €47.806 €45.633 €

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
99.960 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
289.662 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ATLANTIC ATLAS SPORT S.R.L.49652775în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Vâlcea

AC
ADI CASE S.R.L.
CUI 55243252 · Mun. Râmnicu Vâlcea
MD
MAINS DE MAITRE S.R.L.
CUI 54338338 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RS
RODUCASCENT S.R.L.
CUI 53410486 · Mun. Râmnicu Vâlcea
NC
NICOLAE CĂTĂLIN LOGISTIC S.R.L.
CUI 52481039 · Mun. Râmnicu Vâlcea
IS
IRISTEF S.R.L.
CUI 50728532 · Mun. Râmnicu Vâlcea
DC
DALMEC COM URBAN S.R.L.
CUI 50426119 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BELUXA NOMADIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →