identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TRANSAGRICOLA ANDMAR S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 45577905J07/77/2022Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,12mil lei
▲ 72,9% vs. 2024
Profit net · 2025
339mii lei
▲ 1.473,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, TRANSAGRICOLA ANDMAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.119.868 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 72,9%. Rezultatul net a fost un profit de 338.895 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45577905
Nr. Reg. Comerțului
J07/77/2022 · EUID ROONRC.J07/77/2022
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-03 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Sat Lupăria Com. Prăjeni
Adresă
JUD. BOTOŞANI, SAT LUPĂRIA COM. PRĂJENI, LUPĂRIA
Cod poștal
717307

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.119.868 lei
▲ 72,9%
Profit net
338.895 lei
▲ 1.473,0%
Datorii
1.388.847 lei
▲ 12,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 946.713 lei2024: 647.783 lei2025: 1.119.868 lei1,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 144.760 lei2024: 21.544 lei2025: 338.895 lei339 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,3%
Creștere CA an/an
+72,9%
CA / salariat
1.119.868 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+144,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.119.868 lei338.895 lei1.388.847 lei1.922.596 lei533.749 lei1
2024647.783 lei21.544 lei1.238.011 lei1.404.936 lei166.925 lei1
2023946.713 lei144.760 lei1.220.720 lei1.366.101 lei145.381 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Botoșani

IA
IONESCU AGROPLUS S.R.L.
CUI 54433240 · Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti
C3
CDH 3 STEJARI S.R.L.
CUI 53408354 · Sat Iezer Com. Hilişeu-Horia
AD
AGRO DAR VĂCULEŞTI S.R.L.
CUI 52346458 · Sat Văculeşti Com. Văculeşti
PT
PROAGRO TRADE LAND S.R.L.
CUI 51948625 · Mun. Botoşani
CC
CAMPIOCOOP COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 51914479 · Sat Albeşti Com. Albeşti
FH
FERMA HALIUC AGRO S.R.L.
CUI 51898675 · Sat Aurel Vlaicu Com. Avrămeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSAGRICOLA ANDMAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →