identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MOTIVATION GNA DELIVERY S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 45587410J2023008373406Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
12,61mil lei
▲ 549,1% vs. 2023
Profit net · 2024
1,72mil lei
▲ 157,8% vs. 2023
Salariați
48
▲ 220,0% vs. 2023
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, MOTIVATION GNA DELIVERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.607.469 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 549,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.722.829 lei. Datoriile totale au crescut cu 575,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 48.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45587410
Nr. Reg. Comerțului
J2023008373406 · EUID ROONRC.J2023008373406
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
12.607.469 lei
▲ 549,1%
Profit net
1.722.829 lei
▲ 157,8%
Datorii
3.532.821 lei
▲ 575,3%
Salariați
48
▲ +33
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 566.407 lei2023: 1.942.236 lei2024: 12.607.469 lei12,61 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 266.803 lei2023: 668.225 lei2024: 1.722.829 lei1,72 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 82023: 152024: 484820222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
13,7%
Creștere CA an/an
+549,1%
CA / salariat
262.656 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.534.368 €346.325 €710.172 €1.283.562 €573.390 €48
2023392.656 €135.093 €105.764 €294.796 €189.032 €15
2022114.860 €54.104 €1.535 €55.639 €54.104 €8

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

12 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALWAYS FAST DELIVERY S.R.L.45708342în funcțiune
ARMAN EXPERT CONSTRUCT S.R.L.46751316în funcțiune
DRIVE URBAN GOLD S.R.L.44993917în funcțiune
FASTER THAN YOU S.R.L.43384401în funcțiune
LOGIFAST S.R.L.40206086în funcțiune
MACI GRAND BUSINESS S.R.L.42547764în funcțiune
MAX CLUB LOGISTICS SRL33914985în funcțiune
NOVUM ANALYTICA MANAGEMENT S.R.L.44531241în funcțiune
P&F DELIVERY S.R.L.46113172în funcțiune
TEAM RENATUS S.R.L.45728374în funcțiune
WHL BUILDING S.R.L.45639749în funcțiune
WOOD TRANSPORT SERVICE S.R.L.15300049în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Municipiul București

GA
GRADUAL AXE LABS S.R.L.
CUI 55488910 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CT
CDF TECH S.R.L.
CUI 55483190 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MI
MILO IT S.R.L.
CUI 55473006 · Sector 6 Mun. Bucureşti
GK
GRAPH KNOWLEDGE S.R.L.
CUI 55471021 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DS
DEEPFIELD SYSTEMS S.R.L.
CUI 55470891 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DB
DIGITAL BUILD S.R.L.
CUI 55435169 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOTIVATION GNA DELIVERY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →