identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45687452J08/532/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
84mii lei
▼ 32,1% vs. 2024
Profit net · 2025
38mii lei
▼ 37,0% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. (CUI 45687452, nr. J08/532/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Brașov, județul Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală: lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 84 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 84.011 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 32,1%. Rezultatul net a fost un profit de 38.450 lei. Datoriile totale au crescut cu 34,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45687452
Nr. Reg. Comerțului
J08/532/2022 · EUID ROONRC.J08/532/2022
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-22 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GEORGE BACOVIA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. VIKING PRUSZYNSKI D.S. SRL · 27 m · CAEN 4683
  2. LMD ONLY CONSULTING S.R.L. · 33 m · CAEN 4619 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ARHICOR DESIGN STUDIO S.R.L. · 37 m · CAEN 7111 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ADH COMPANY SRL · 46 m · CAEN 4619
  5. TREE NEST FACILITIES S.R.L. · 51 m · CAEN 3312 · +4 firme la aceeași adresă
  6. DGO-ONROAD S.R.L. · 58 m · CAEN 4933 · +1 firme la aceeași adresă
  7. INTELECTUAL TRADEMARKS SRL · 60 m · CAEN 7499 · +5 firme la aceeași adresă
  8. MY APARTVILLE SRL · 64 m · CAEN 4781 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202584 mii lei▼ 32,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
39 mii77 mii116 mii154 mii2023 · cifră de afaceri: 154.164 lei2023 · profit net: 102.383 lei20232024 · cifră de afaceri: 123.695 lei2024 · profit net: 61.049 lei20242025 · cifră de afaceri: 84.011 lei84 mii2025 · profit net: 38.450 lei2025
Salariați
0▼ 100,0%
20232025
Datorii totale
120 mii lei▲ 34,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4120 · 13.525 firme · mai sus decât 29% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Brașov · mai sus decât 28% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
45,8% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
45,8%
Creștere CA an/an
-32,1%
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-0,6%/an
Lichiditate curentă
3,33
Grad de îndatorare
30%
Scor Z-Altman
3,82 (zonă sigură)
Angajați, în timp
1 → 0 (2022–2025, -100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202584.011−32,1%38.450−37,0%45,8%120.016403.464283.4480
2024123.695−19,8%61.049−40,4%49,4%89.532334.530244.9981
2023154.164102.38366,4%55.715239.664183.9491
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.

Este MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. o firmă activă?

Da. MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.?

În 2025, MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84.011 lei, în scădere cu 32,1% față de 2024, și un profit net de 38.450 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.?

În 2025, MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. datorii la ANAF?

MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.?

Sediul social declarat al MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. este în JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GEORGE BACOVIA.

Ce activitate are MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120).

Când a fost înființată MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L.?

MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. a fost înregistrată pe 22.02.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J08/532/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARVIC CONSTRUCT INSTAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala