identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TRANSPORT AGREGATE & MONTAJ PAVAJ S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45687681J23/1221/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
115mii lei
▼ 61,4% vs. 2023
Profit net · 2024
−80mii lei
▼ 266,3% vs. 2023
Salariați
2
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, TRANSPORT AGREGATE & MONTAJ PAVAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 115.268 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 61,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 80.321 lei. Datoriile totale au crescut cu 44,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (275.445 lei) depășesc activele totale (225.097 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-50.348 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-80.321 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45687681
Nr. Reg. Comerțului
J23/1221/2022 · EUID ROONRC.J23/1221/2022
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-22 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
115.268 lei
▼ 61,4%
Profit net
-80.321 lei
▼ 266,3%
Datorii
275.445 lei
▲ 44,0%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 90.250 lei2023: 298.923 lei2024: 115.268 lei115 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 58.254 lei2023: 48.313 lei2024: -80.321 lei−80 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-69,7%
Creștere CA an/an
-61,4%
CA / salariat
57.634 lei
Datorii / active
122%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024115.268 lei-80.321 lei275.445 lei225.097 lei-50.348 lei2
2023298.923 lei48.313 lei191.261 lei258.028 lei66.767 lei
202290.250 lei58.254 lei11.757 lei70.211 lei58.454 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MIHA & EDI SHOP S.R.L.48804786în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

IM
ISO MACHINERY & CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49737154 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
SC
SHARK CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 43114270 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
OC
ONORIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42473756 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
AD
ATMA DESIGN CONCEPT S.R.L.
CUI 39809776 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
CC
CREATIV CONS.WOOD S.R.L.
CUI 38477652 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
TH
TUSAR HOUSE CONSTRUCT SRL
CUI 35225391 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSPORT AGREGATE & MONTAJ PAVAJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →