identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

IULY RESIDENCE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45690598J22/638/2022Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,23mil lei
▲ 157,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−115mii lei
▼ 100,0% vs. 2024
Salariați
23
▲ 109,1% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, IULY RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.229.121 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 157,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 114.765 lei. Datoriile totale au crescut cu 159,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 23.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (651.512 lei) depășesc activele totale (394.788 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-256.724 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-114.765 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45690598
Nr. Reg. Comerțului
J22/638/2022 · EUID ROONRC.J22/638/2022
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.229.121 lei
▲ 157,6%
Profit net
-114.765 lei
▼ 100,0%
Datorii
651.512 lei
▲ 159,6%
Salariați
23
▲ +12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.114.863 lei2024: 1.253.577 lei2025: 3.229.121 lei3,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -85.766 lei2024: -57.393 lei2025: -114.765 lei−115 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 112025: 232320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,6%
Creștere CA an/an
+157,6%
CA / salariat
140.397 lei
Datorii / active
165%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+64,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.229.121 lei-114.765 lei651.512 lei394.788 lei-256.724 lei23
20241.253.577 lei-57.393 lei251.015 lei109.056 lei-141.959 lei11
20231.114.863 lei-85.766 lei117.938 lei31.361 lei-84.566 lei11
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BUCIUM REPEDEA SRL4414200radiată
ULY SYSTEM ENERGY SRL25432942în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Iași

MS
MIRCON SMART CONCEPT 300 S.R.L.
CUI 38870626 · Sat Păun Com. Bârnova
OL
OLBERS SRL
CUI 21747670 · Sat Păun Com. Bârnova
RI
RECONS INJECT SRL
CUI 9340286 · Sat Păun Com. Bârnova
FC
FIRMĂ CONSTRUCŢII HAIDUC S.R.L.
CUI 51068299 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
TR
TEV-RU CONCEPT S.R.L.
CUI 51063542 · Mun. Iaşi
IA
INSTAGRUP AMBIENT S.R.L.
CUI 51061975 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IULY RESIDENCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →