identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CECON GRUP S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 45736369J2022001089121Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 06.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
55mii lei
▲ 37,5% vs. 2024
Profit net · 2025
44mii lei
▲ 40,8% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CECON GRUP S.R.L. (CUI 45736369, nr. J2022001089121) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 55 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, CECON GRUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,5%. Rezultatul net a fost un profit de 43.656 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45736369
Nr. Reg. Comerțului
J2022001089121 · EUID ROONRC.J2022001089121
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-02 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SOBARILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400270

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345
  1. SCIFCAR SA · 30 m · CAEN 4291 · +5 firme la aceeași adresă
  2. INSTAL EURO SRL · 50 m · CAEN 7112 · +3 firme la aceeași adresă
  3. ELITSECO S.R.L. · 54 m · CAEN 7112 · +4 firme la aceeași adresă
  4. MOBLAND PROD SRL · 57 m · CAEN 3100 · +1 firme la aceeași adresă
  5. SPUT SA · 58 m · CAEN 4100 · +22 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202555 mii lei▲ 37,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
14 mii28 mii41 mii55 mii2024 · cifră de afaceri: 40.000 lei2024 · profit net: 30.998 lei20242025 · cifră de afaceri: 55.000 lei55 mii2025 · profit net: 43.656 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
3.802 lei▼ 40,3%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 7112 · 16.259 firme · mai sus decât 16% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Cluj · mai sus decât 22% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
79,4% marjă · mai sus decât 95% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
79,4%
Creștere CA an/an
+37,5%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,5%
Grad de îndatorare
5%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202555.000+37,5%43.656+40,8%79,4%3.80278.45674.654—
202440.00030.99877,5%6.36437.36230.998—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-20Inactivitate fiscalăInactiv fiscalActiv
2026-08-20Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA

Întrebări despre CECON GRUP S.R.L.

Este CECON GRUP S.R.L. o firmă activă?

Da. CECON GRUP S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este CECON GRUP S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CECON GRUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18.08.2026 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO45736369.

Ce cifră de afaceri are CECON GRUP S.R.L.?

În 2025, CECON GRUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.000 lei, în creștere cu 37,5% față de 2024, și un profit net de 43.656 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este CECON GRUP S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CECON GRUP S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are CECON GRUP S.R.L. datorii la ANAF?

CECON GRUP S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CECON GRUP S.R.L.?

Sediul social declarat al CECON GRUP S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SOBARILOR.

Ce activitate are CECON GRUP S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CECON GRUP S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată CECON GRUP S.R.L.?

CECON GRUP S.R.L. a fost înregistrată pe 02.03.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022001089121.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CECON GRUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala