identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

FERMA DE RECENZII S.R.L.

CAEN 8220 — Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
CUI 45747112J40/4175/2022Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
163mii lei
▲ 140,8% vs. 2023
Profit net · 2024
86mii lei
▲ 504,9% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, FERMA DE RECENZII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.675 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 140,8%. Rezultatul net a fost un profit de 86.276 lei. Datoriile totale au crescut cu 70,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45747112
Nr. Reg. Comerțului
J40/4175/2022 · EUID ROONRC.J40/4175/2022
Cod CAEN
8220 — Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA COMPOZITORILOR, NR.4, BL.F17, SC.4, ET.4, AP.78
Cod poștal
61603
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
162.675 lei
▲ 140,8%
Profit net
86.276 lei
▲ 504,9%
Datorii
10.507 lei
▲ 70,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 15.950 lei2023: 67.550 lei2024: 162.675 lei163 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 7.287 lei2023: 14.263 lei2024: 86.276 lei86 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
53,0%
Creștere CA an/an
+140,8%
CA / salariat
162.675 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024162.675 lei86.276 lei10.507 lei105.093 lei94.628 lei1
202367.550 lei14.263 lei6.147 lei21.365 lei15.238 lei1
202215.950 lei7.287 lei12.241 lei19.738 lei7.497 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BLUE PLANET COM SRL17273340radiată
OCTOPUS WEB FORCE Z-PROJECT S.R.L.43935527în funcțiune
PULS AMBULANTA VETERINARA SRL21849913în funcțiune
REALITY IS OPTIONAL S.R.L.54979324în funcțiune
SPEED VET SRL35223587radiată
SPEED VET SVU S.R.L.41999192în funcțiune
WAFFLES - ATRACTIV SRL25677616radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · Municipiul București

GC
G-CONNECT BY PRI S.R.L.
CUI 54648584 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AB
AI BUSINESS ANALYTICS ROMANIA S.R.L.
CUI 52967595 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AG
ARMILEX GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52512704 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SS
SHABELTONE S.R.L.
CUI 52063435 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PC
PRE CALL CONECT S.R.L.
CUI 47231109 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CD
CARPATHIAN DREAM S.R.L.
CUI 45473173 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA DE RECENZII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →