identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

HSP MARKET PROFI S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 46105137J2023000343348Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,49mil lei
▲ 107,8% vs. 2024
Profit net · 2025
279mii lei
▲ 69,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, HSP MARKET PROFI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.489.815 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 107,8%. Rezultatul net a fost un profit de 279.048 lei. Datoriile totale au crescut cu 121,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46105137
Nr. Reg. Comerțului
J2023000343348 · EUID ROONRC.J2023000343348
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-11 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Orş. Zimnicea
Adresă
JUD. TELEORMAN, ORŞ. ZIMNICEA, STR. VLAD ŢEPEŞ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
145400
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 45 firme.

100 m250 mN12345678
  1. AUTO TRANS KEODRIVE S.R.L. · 120 m · CAEN 8553
  2. CC BLUVERA LIVING S.R.L. · 143 m · CAEN 6812 · +4 firme la aceeași adresă
  3. ECASA TA LA CHEIE SRL · 143 m · CAEN 4754
  4. N & E IMPEX SRL · 164 m · CAEN 4712 · +5 firme la aceeași adresă
  5. TERMO INSTAL POWER S.R.L. · 220 m · CAEN 4322
  6. ELECTRO ACCES SRL · 228 m · CAEN 4778
  7. ANDRAVET SRL · 283 m · CAEN 7500 · +5 firme la aceeași adresă
  8. PUBLIDAR CRISERV SRL · 285 m · CAEN 113 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,49 mil lei▲ 107,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
622 mii1,24 mil1,87 mil2,49 mil2023 · cifră de afaceri: 399.155 lei2023 · profit net: 24.762 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.198.023 lei2024 · profit net: 164.605 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.489.815 lei2,49 mil2025 · profit net: 279.048 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
177 mii lei▲ 121,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4712 · 10.998 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Teleorman · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
11,2% marjă · mai sus decât 71% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,2%
Creștere CA an/an
+107,8%
CA / salariat
2.489.815 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+184,0%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.489.815+108%279.048+69,5%11,2%176.916453.043279.2891
20241.198.023+200%164.605+565%13,7%79.912258.149178.2641
2023399.15524.7626,2%54.007106.25352.2461
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
367 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Teleorman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HSP MARKET PROFI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →