identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

RE ANALYTICS SPARK S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 46310174J2022002738358Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
349mii lei
▼ 36,6% vs. 2024
Profit net · 2025
271mii lei
▼ 35,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, RE ANALYTICS SPARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 349.226 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,6%. Rezultatul net a fost un profit de 271.061 lei. Datoriile totale au scăzut cu 94,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 300 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46310174
Nr. Reg. Comerțului
J2022002738358 · EUID ROONRC.J2022002738358
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-16 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ARMONIEI, NR.23A, AP.B1 · 300 firme aici
Cod poștal
300291

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
349.226 lei
▼ 36,6%
Profit net
271.061 lei
▼ 35,1%
Datorii
6.542 lei
▼ 94,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 596.195 lei2024: 550.445 lei2025: 349.226 lei349 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 458.917 lei2024: 417.703 lei2025: 271.061 lei271 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
77,6%
Creștere CA an/an
-36,6%
CA / salariat
349.226 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+86,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202578.223 $60.715 $1.465 $62.234 $60.769 $1
2024119.727 $90.854 $28.111 $119.018 $90.907 $1
2023130.293 $100.292 $23.103 $123.374 $100.345 $1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Timiș

OS
OPERION S.R.L.
CUI 55537967 · Mun. Timişoara
VS
VEYRO S.R.L.
CUI 55537916 · Mun. Timişoara
PS
PAGMO S.R.L.
CUI 55536155 · Mun. Timişoara
DG
DACH GATEWAY SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55527637 · Mun. Timişoara
AS
ARVIDEW SOFTWARE S.R.L.
CUI 55483670 · Mun. Timişoara
VM
VOICETECH MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55466653 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-29Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
2026-08-29Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RE ANALYTICS SPARK S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →