identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 46355516J12/3774/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026codingsoftwaresolutions.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
140mii lei
▲ 426,8% vs. 2024
Profit net · 2025
84mii lei
▲ 1.451,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46355516, nr. J12/3774/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 140 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 140.293 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 426,8%. Rezultatul net a fost un profit de 84.483 lei. Datoriile totale au crescut cu 8.856,9% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46355516
Nr. Reg. Comerțului
J12/3774/2022 · EUID ROONRC.J12/3774/2022
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Gherla
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. MIHAI VITEAZU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
codingsoftwaresolutions.ro
Email
info@codingsoftwaresolutions.ro
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi 09:00–20:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345
  1. CLASIC VOYAGES SRL · 100 m · CAEN 7911
  2. 69 VADIM SRL · 101 m · CAEN 4755 · +5 firme la aceeași adresă
  3. UNIXCOD S.R.L. · 125 m · CAEN 9510 · +21 firme la aceeași adresă
  4. AUTOBIRO UK SRL · 165 m · CAEN 3831
  5. WALLPROD IMPEX SRL · 231 m · CAEN 4674 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025140 mii lei▲ 426,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
35 mii70 mii105 mii140 mii2023 · cifră de afaceri: 26.390 lei2023 · profit net: 17.551 lei20232024 · cifră de afaceri: 26.632 lei2024 · profit net: 5.444 lei20242025 · cifră de afaceri: 140.293 lei140 mii2025 · profit net: 84.483 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
75 mii lei▲ 8.856,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6201 · 7.495 firme · mai sus decât 30% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 40% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
60,2% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
60,2%
Creștere CA an/an
+426,8%
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+149,7%/an
Grad de îndatorare
47%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025140.293+427%84.483+999%60,2%75.238158.44784.723—
202426.632+0,9%5.444−69,0%20,4%84027.92327.250—
202326.39017.55166,5%10.49932.30521.806—
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Este CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 140.293 lei, în creștere cu 426,8% față de 2024, și un profit net de 84.483 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. MIHAI VITEAZU.

Ce activitate are CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201).

Când a fost înființată CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 23.06.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/3774/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CODING & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala