identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ART MONICA GLOW S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 46410823J26/1161/2022Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
226mii lei
▼ 22,5% vs. 2024
Profit net · 2025
9.527lei
▼ 89,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, ART MONICA GLOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.232 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 22,5%. Rezultatul net a fost un profit de 9.527 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46410823
Nr. Reg. Comerțului
J26/1161/2022 · EUID ROONRC.J26/1161/2022
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Cristeşti Com. Cristeşti
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT CRISTEŞTI COM. CRISTEŞTI, STR. FLORILOR, NR.457 · 2 firme aici
Cod poștal
547185
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
226.232 lei
▼ 22,5%
Profit net
9.527 lei
▼ 89,7%
Datorii
209.288 lei
▲ 5,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 129.965 lei2024: 291.749 lei2025: 226.232 lei226 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 10.655 lei2024: 92.101 lei2025: 9.527 lei9.52720232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,2%
Creștere CA an/an
-22,5%
CA / salariat
113.116 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+120,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025226.232 lei9.527 lei209.288 lei434.618 lei89.055 lei2
2024291.749 lei92.101 lei198.119 lei290.465 lei92.346 lei2
2023129.965 lei10.655 lei255.102 lei286.107 lei31.005 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EC
EPM CONSULT S.R.L.
CUI 50432064 · Activități de consultanță în afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Mureș

NB
NUTRITIE BIOLOGICA S.R.L.
CUI 50305087 · Mun. Târgu Mureş
AP
AURA PROBIONUTRIGENIX S.R.L.
CUI 50103800 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
LS
LABODENT S.R.L.
CUI 49799882 · Orş. Luduş
SS
SALTARELLO S.R.L.
CUI 49590788 · Mun. Târgu Mureş
OP
OCONNOR PSY S.R.L.
CUI 49450792 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
AR
ADAMS REHAB S.R.L.
CUI 49414480 · Mun. Sighişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ART MONICA GLOW S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →