identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TRADITION & MORE S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 46469863J30/762/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
35mii lei
▼ 80,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2.690lei
▼ 92,5% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TRADITION & MORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.691 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.690 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (56.595 lei) depășesc activele totale (26.155 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-30.440 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46469863
Nr. Reg. Comerțului
J30/762/2022 · EUID ROONRC.J30/762/2022
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-13 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DIANA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440017
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. NEXT PHONE S.R.L. · 71 m · CAEN 4740
  2. UNVEST ENGINEERING S.R.L. · 73 m · CAEN 7112
  3. HOPELIFE AA S.R.L. · 93 m · CAEN 6920
  4. DAVMIXPREST SRL · 106 m · CAEN 5229
  5. LUCHIAN ONCOMED S.R.L. · 110 m · CAEN 8622 · +1 firme la aceeași adresă
  6. BRITA INVEST S.R.L. · 111 m · CAEN 4743 · +3 firme la aceeași adresă
  7. INNEN UND AUSSEN BAU S.R.L. · 124 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  8. BLAXMANY SRL · 137 m · CAEN 4771 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202535 mii lei▼ 80,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
45 mii91 mii136 mii181 mii2023 · cifră de afaceri: 107.242 lei2023 · profit net: -57.438 lei20232024 · cifră de afaceri: 181.391 lei2024 · profit net: 35.630 lei20242025 · cifră de afaceri: 34.691 lei35 mii2025 · profit net: 2.690 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
57 mii lei▼ 12,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4719 · 2.940 firme · mai sus decât 22% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Satu Mare · mai sus decât 14% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,8% marjă · mai sus decât 68% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,8%
Creștere CA an/an
-80,9%
Datorii / active
216%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+28,1%/an
Grad de îndatorare
216%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202534.691−80,9%2.690−92,5%7,8%56.59526.155-30.440—
2024181.391+69,1%35.63019,6%64.79531.665-33.1301
2023107.242-57.438-53,6%119.23650.476-68.7601
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-07-0510042/296/2024Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit
2024-07-0510043/296/2024Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit
2024-07-0510044/296/2024Judecătoria Satumarevalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRADITION & MORE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →