identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CINETICA S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 41469501J30/847/2019Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
622mii lei
▼ 16,3% vs. 2024
Profit net · 2025
2.226lei
▼ 79,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CINETICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 622.334 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,3%. Rezultatul net a fost un profit de 2.226 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41469501
Nr. Reg. Comerțului
J30/847/2019 · EUID ROONRC.J30/847/2019
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-31 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MARTIRILOR DEPORTAŢI · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440025

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 28 firme.

100 mN12345678
  1. SOLAR PLUS SRL · 31 m · CAEN 3299
  2. CLEVER LINK SRL · 51 m · CAEN 4719
  3. SCIROL MAGNA S.R.L. · 54 m · CAEN 4791
  4. VARIOCOMMERCE GROUP SRL · 64 m · CAEN 4690
  5. EVERDE SRL · 77 m · CAEN 4621 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ANCA IOANA FARM SRL · 80 m · CAEN 4773 · +1 firme la aceeași adresă
  7. W.W.WEIBEL S.R.L. · 82 m · CAEN 3212
  8. SIMON ELECTRONICS SRL · 90 m · CAEN 4754

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025622 mii lei▼ 16,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
186 mii372 mii558 mii744 mii2023 · cifră de afaceri: 489.145 lei2023 · profit net: 10.179 lei20232024 · cifră de afaceri: 743.522 lei2024 · profit net: 10.757 lei20242025 · cifră de afaceri: 622.334 lei622 mii2025 · profit net: 2.226 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
122 mii lei▼ 2,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4719 · 2.940 firme · mai sus decât 82% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Satu Mare · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,4% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-16,3%
CA / salariat
622.334 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+43,4%/an
Grad de îndatorare
71%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025622.334−16,3%2.226−79,3%0,4%121.611170.99949.3881
2024743.522+52,0%10.757+5,7%1,4%124.285171.44647.1611
2023489.14510.1792,1%60.207120.61260.4051
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
15.122 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ORTOMEDIA SRL9650309radiată
TEHNO TRADE SRL16890053radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 622 mii lei, 1 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CINETICA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →