identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

REVAS FAMILY GROUP S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 46765613J35/4170/2022Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
19mii lei
▼ 97,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−15mii lei
▲ 82,3% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, REVAS FAMILY GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.421 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.275 lei. Datoriile totale au crescut cu 115,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (506.171 lei) depășesc activele totale (415.152 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-91.019 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-15.275 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46765613
Nr. Reg. Comerțului
J35/4170/2022 · EUID ROONRC.J35/4170/2022
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-01 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
19.421 lei
▼ 97,0%
Profit net
-15.275 lei
▲ 82,3%
Datorii
506.171 lei
▲ 115,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 168 lei2024: 639.281 lei2025: 19.421 lei19 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.194 lei2024: -86.202 lei2025: -15.275 lei−15 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-78,7%
Creștere CA an/an
-97,0%
Datorii / active
122%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202519.421 lei-15.275 lei506.171 lei415.152 lei-91.019 lei
2024639.281 lei-86.202 lei235.240 lei154.824 lei-80.416 lei1
2023168 lei4.194 lei595.735 lei601.522 lei5.787 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
R2S FIRM S.R.L.48235311în funcțiune
RATMIR GROUP S.R.L.46851838în funcțiune
REMS COFFEE FRANCHISING S.R.L.51079409radiată
REMS MARKETING S.R.L.50809440în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Timiș

AS
ARTEIA S.R.L.
CUI 50566643 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
CG
CREATORA GROUP S.R.L.
CUI 50513207 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
BH
BAUEN HAUS S.R.L.
CUI 50360995 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
MB
MAP BUD S.R.L.
CUI 49786831 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
FP
FLOMAR PROBUILD S.R.L.
CUI 48759634 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
QS
QUICK SPACE TM S.R.L.
CUI 48642013 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REVAS FAMILY GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →