identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 46777898J2022017442402Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,02mil lei
▲ 12,6% vs. 2024
Profit net · 2025
261mii lei
▲ 1.788,1% vs. 2024
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. (CUI 46777898, nr. J2022017442402) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2022. Activitatea principală: lucrări de instalații electrice (CAEN 4321). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,02 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.022.101 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,6%. Rezultatul net a fost un profit de 260.540 lei. Datoriile totale au crescut cu 180,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46777898
Nr. Reg. Comerțului
J2022017442402 · EUID ROONRC.J2022017442402
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-05 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ŢINCANI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 14 firme.

100 mN12345
  1. CONTERA MEDIA SRL · 28 m · CAEN 7430 · +8 firme la aceeași adresă
  2. TRIDENT BITE SRL · 40 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  3. PUBLISTAR SRL · 43 m · CAEN 7481 · +7 firme la aceeași adresă
  4. CRISCOM 94 IMPEX S.R.L. · 70 m · CAEN 4619 · +16 firme la aceeași adresă
  5. MARIO LINE & MOTOR S.R.L. · 87 m · CAEN 4771 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,02 mil lei▲ 12,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
256 mii511 mii767 mii1,02 mil2023 · cifră de afaceri: 665.988 lei2023 · profit net: 69.830 lei20232024 · cifră de afaceri: 907.775 lei2024 · profit net: 13.799 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.022.101 lei1,02 mil2025 · profit net: 260.540 lei2025
Salariați
2▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
333 mii lei▲ 180,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4321 · 8.140 firme · mai sus decât 72% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 77% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
25,5% marjă · mai sus decât 69% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
25,5%
Creștere CA an/an
+12,6%
CA / salariat
511.051 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+98,8%/an
Grad de îndatorare
56%
Angajați, în timp
2 → 2 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.022.101+12,6%260.540+999%25,5%332.741593.521260.7802
2024907.775+36,3%13.799−80,2%1,5%118.764202.59383.8294
2023665.98869.83010,5%115.975186.00570.0302
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
BLACK COFFEE PEOPLES S.R.L.42096893în funcțiune
TODAY MORNING COFFEE S.R.L.45781742în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 2,67 mil lei, 8 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.

Este MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. o firmă activă?

Da. MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2022 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO46777898.

Ce cifră de afaceri are MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.?

În 2025, MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.022.101 lei, în creștere cu 12,6% față de 2024, și un profit net de 260.540 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.?

În 2025, MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. datorii la ANAF?

MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.?

Sediul social declarat al MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ŢINCANI.

Ce activitate are MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321).

Când a fost înființată MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L.?

MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. a fost înregistrată pe 05.09.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022017442402.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAYA CONSTRUCŢII SI FINISARI INTERIOARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala