identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

TALSANCIM RENEWABLE PVP S.R.L.

CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii suport
CUI 46897010J2022005986121Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
366mii lei
▲ 23,9% vs. 2024
Profit net · 2025
263mii lei
▲ 21,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, TALSANCIM RENEWABLE PVP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 366.146 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,9%. Rezultatul net a fost un profit de 263.412 lei. Datoriile totale au crescut cu 860,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46897010
Nr. Reg. Comerțului
J2022005986121 · EUID ROONRC.J2022005986121
Cod CAEN
8210 — Activități de secretariat și servicii suport
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-23 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRAIAN VUIA, NR.2, ET.RETRAS, AP.25
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
366.146 lei
▲ 23,9%
Profit net
263.412 lei
▲ 21,4%
Datorii
36.004 lei
▲ 860,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 108.601 lei2024: 295.549 lei2025: 366.146 lei366 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.830 lei2024: 216.958 lei2025: 263.412 lei263 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
71,9%
Creștere CA an/an
+23,9%
CA / salariat
366.146 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025366.146 lei263.412 lei36.004 lei299.657 lei263.653 lei1
2024295.549 lei216.958 lei3.749 lei220.272 lei216.523 lei1
2023108.601 lei51.830 lei4.323 lei55.678 lei51.355 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
 FRANCA CICIOCERT DEVCO S.R.L.48772927în funcțiune
DOILL HOME DEVELOPMENT S.R.L.46024709în funcțiune
FRANCA GP MANAGEMENT S.R.L.47303507în funcțiune
FRANCA ROCKS DEVELOPMENTS S.R.L.49748307în funcțiune
FRANCA SPV ONE S.R.L.42052587în funcțiune
GIRASOLE CAVALAT S.R.L.49388828în funcțiune
GIRASOLE NABADI S.R.L.49582904în funcțiune
GIRASOLE ROVIVENI S.R.L.49193923în funcțiune
GIRASOLE SEABRIDGE S.R.L.48379880în funcțiune
GIRASOLE ZANZARENI S.R.L.49142547în funcțiune
ITHACA EXECUTIVE SERVICES S.R.L.37272349în funcțiune
TIGLA SOLAR SPV S.R.L.46381590în funcțiune
ZINGARELA SRL17257352radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de secretariat și servicii suport · Cluj

AD
ATELIERUL DE AFACERI S.R.L.
CUI 54851472 · Mun. Cluj-Napoca
TS
TEXSPLIT S.R.L.
CUI 54802496 · Mun. Cluj-Napoca
CB
CIVITAS BUSINESS SERVICES S.R.L.
CUI 54793819 · Mun. Cluj-Napoca
FC
FULL CIRCUIT S.R.L.
CUI 54771829 · Mun. Cluj-Napoca
SC
SMART CONTA FINANCE S.R.L.
CUI 54607304 · Mun. Cluj-Napoca
QA
QUASAR ADVISOR S.R.L.
CUI 54489020 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TALSANCIM RENEWABLE PVP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →