identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FRANCA GP MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii suport
CUI 47303507J2022007292123Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
292mii lei
▼ 0,5% vs. 2024
Profit net · 2025
4.473lei
▲ 20,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, FRANCA GP MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 291.856 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,5%. Rezultatul net a fost un profit de 4.473 lei. Datoriile totale au scăzut cu 81,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47303507
Nr. Reg. Comerțului
J2022007292123 · EUID ROONRC.J2022007292123
Cod CAEN
8210 — Activități de secretariat și servicii suport
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.35D, IMOBIL 2. ETAJ RETRAS, AP.13 · 2 firme aici
Cod poștal
400498
Contact declarat
9 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
291.856 lei
▼ 0,5%
Profit net
4.473 lei
▲ 20,8%
Datorii
45.600 lei
▼ 81,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 288.538 lei2024: 293.183 lei2025: 291.856 lei292 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.776 lei2024: 3.703 lei2025: 4.473 lei4.47320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
-0,5%
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025291.856 lei4.473 lei45.600 lei59.757 lei14.157 lei
2024293.183 lei3.703 lei245.899 lei255.583 lei9.684 lei
2023288.538 lei9.776 lei18.761 lei27.237 lei8.476 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RP
REGEN PRO SERVICES S.R.L.
CUI 46897355 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
 FRANCA CICIOCERT DEVCO S.R.L.48772927în funcțiune
DOILL HOME DEVELOPMENT S.R.L.46024709în funcțiune
FRANCA ROCKS DEVELOPMENTS S.R.L.49748307în funcțiune
FRANCA SPV ONE S.R.L.42052587în funcțiune
GIRASOLE CAVALAT S.R.L.49388828în funcțiune
GIRASOLE NABADI S.R.L.49582904în funcțiune
GIRASOLE ROVIVENI S.R.L.49193923în funcțiune
GIRASOLE SEABRIDGE S.R.L.48379880în funcțiune
GIRASOLE ZANZARENI S.R.L.49142547în funcțiune
ITHACA EXECUTIVE SERVICES S.R.L.37272349în funcțiune
TALSANCIM RENEWABLE PVP S.R.L.46897010în funcțiune
TIGLA SOLAR SPV S.R.L.46381590în funcțiune
ZINGARELA SRL17257352radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de secretariat și servicii suport · Cluj

AD
ATELIERUL DE AFACERI S.R.L.
CUI 54851472 · Mun. Cluj-Napoca
TS
TEXSPLIT S.R.L.
CUI 54802496 · Mun. Cluj-Napoca
CB
CIVITAS BUSINESS SERVICES S.R.L.
CUI 54793819 · Mun. Cluj-Napoca
FC
FULL CIRCUIT S.R.L.
CUI 54771829 · Mun. Cluj-Napoca
SC
SMART CONTA FINANCE S.R.L.
CUI 54607304 · Mun. Cluj-Napoca
QA
QUASAR ADVISOR S.R.L.
CUI 54489020 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FRANCA GP MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →