identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CALUNIK PELLET S.R.L.

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 47126669J2022001680061Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
130mii lei
▲ 72,4% vs. 2024
Profit net · 2025
31mii lei
▲ 758,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CALUNIK PELLET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130.413 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 72,4%. Rezultatul net a fost un profit de 31.363 lei. Datoriile totale au crescut cu 83,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-8.984 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47126669
Nr. Reg. Comerțului
J2022001680061 · EUID ROONRC.J2022001680061
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-03 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Sat Ciceu-Mihăieşti Com. Ciceu-Mihăieşti
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CICEU-MIHĂIEŞTI COM. CICEU-MIHĂIEŞTI, NR.125
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
130.413 lei
▲ 72,4%
Profit net
31.363 lei
▲ 758,7%
Datorii
70.422 lei
▲ 83,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 20.928 lei2024: 75.642 lei2025: 130.413 lei130 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -35.786 lei2024: -4.761 lei2025: 31.363 lei31 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,0%
Creștere CA an/an
+72,4%
CA / salariat
130.413 lei
Datorii / active
53%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025130.413 lei31.363 lei70.422 lei132.219 lei-8.984 lei1
202475.642 lei-4.761 lei38.334 lei77.559 lei-40.347 lei1
202320.928 lei-35.786 lei36.657 lei89.434 lei-35.586 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
90.880 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SHILLA BUILD SRL33146445în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Bistrița-Năsăud

MS
MELISA SI ADRIAN GRUP S.R.L.
CUI 53046173 · Loc. Ghinda Mun. Bistriţa
PI
PAUSER INTERIORS S.R.L.
CUI 53024981 · Loc. Unirea Mun. Bistriţa
NC
NXR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51742683 · Sat Salva Com. Salva
TS
THERMOMOD S.R.L.
CUI 51294148 · Mun. Bistriţa
LD
LIVIU DORNA S.R.L.
CUI 50498263 · Sat Salva Com. Salva
RC
RADU CLAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49913153 · Loc. Unirea Mun. Bistriţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CALUNIK PELLET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →