identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

VLAD&GIRAUTO S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 47193340J2022007929232Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 16.10.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
618mii lei
▲ 61,5% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii lei
▼ 11,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, VLAD&GIRAUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 618.375 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,5%. Rezultatul net a fost un profit de 41.991 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47193340
Nr. Reg. Comerțului
J2022007929232 · EUID ROONRC.J2022007929232
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-16 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Chitila
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. ISLAZ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77045
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 m250 m500 mN123456
  1. BENEDICT PHARMA SRL · 416 m · CAEN 4646 · +2 firme la aceeași adresă
  2. REGIONO S.R.L. · 454 m · CAEN 4791 · +3 firme la aceeași adresă
  3. EXPRESS LOGISTIC&DISTRIBUTION S.R.L. · 482 m · CAEN 4941 · +2 firme la aceeași adresă
  4. 2R PLUS EDILITARE S.R.L. · 485 m · CAEN 4120 · +3 firme la aceeași adresă
  5. CIRAY FAM SRL · 516 m · CAEN 4939
  6. DELIA RONCONSTRUCT SRL · 590 m · CAEN 4120 · +24 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025618 mii lei▲ 61,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
155 mii309 mii464 mii618 mii2023 · cifră de afaceri: 277.808 lei2023 · profit net: -37.742 lei20232024 · cifră de afaceri: 382.938 lei2024 · profit net: 47.548 lei20242025 · cifră de afaceri: 618.375 lei618 mii2025 · profit net: 41.991 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
94 mii lei▲ 17,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9531 · 10.262 firme · mai sus decât 73% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 70% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,8% marjă · mai sus decât 59% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,8%
Creștere CA an/an
+61,5%
CA / salariat
618.375 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+258,3%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025618.375+61,5%41.991−11,7%6,8%94.361143.47049.1091
2024382.938+37,8%47.54812,4%80.66187.8197.1581
2023277.808-37.742-13,6%119.54079.150-40.390—
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
VLAD&GIRAUTO SRL, CHITILA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
91 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
VLAD & GIR AUTO S.R.L.39424281radiată
VLAD&GIRPIESEAUTO S.R.L.48768241radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 1 active, cifră de afaceri cumulată 907 mii lei, 1 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VLAD&GIRAUTO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →