identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

RCI REUMAMED S.R.L.

CAEN 7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
CUI 47201299J38/1346/2022Plătitor TVA din 2023TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
909mii lei
▼ 15,7% vs. 2024
Profit net · 2025
482mii lei
▼ 45,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, RCI REUMAMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 909.374 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,7%. Rezultatul net a fost un profit de 481.998 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47201299
Nr. Reg. Comerțului
J38/1346/2022 · EUID ROONRC.J38/1346/2022
Cod CAEN
7210 — Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-17 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
909.374 lei
▼ 15,7%
Profit net
481.998 lei
▼ 45,2%
Datorii
495.700 lei
▼ 15,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 619.511 lei2024: 1.078.562 lei2025: 909.374 lei909 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 539.059 lei2024: 879.004 lei2025: 481.998 lei482 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
53,0%
Creștere CA an/an
-15,7%
CA / salariat
909.374 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+467,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025909.374 lei481.998 lei495.700 lei977.938 lei482.238 lei1
20241.078.562 lei879.004 lei585.481 lei1.464.725 lei879.244 lei1
2023619.511 lei539.059 lei14.195 lei553.454 lei539.259 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
GPI INVEST S.R.L.43766053în funcțiune
MEDAUDIO-OPTICA SRL17963838în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · Vâlcea

SS
STUDMEDCLIN S.R.L.
CUI 48644847 · Mun. Râmnicu Vâlcea
IN
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA - ECOIND BUCURESTI SUCURSALA RAMNICU VALCEA
CUI 15999827 · Mun. Râmnicu Vâlcea
IN
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - I.C.S.I. RAMNICU VALCEA
CUI 2538104 · Mun. Râmnicu Vâlcea
KC
KYNORA CORE LABS S.R.L.
CUI 54558309 · Sat Cremenari Com. Galicea
NS
NUTRITIE S.R.L.
CUI 49558159 · Mun. Drăgăşani
OI
OMERON INDUSTRIES S.R.L.
CUI 34949019 · Sat Mihăeşti Com. Mihăeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RCI REUMAMED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →