identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

EVA UNIRII BLUE S.R.L.

CAEN 9604 — Activități de întreținere corporală
CUI 47241340J40/23584/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
298mii lei
▲ 41,5% vs. 2024
Profit net · 2025
161mii lei
▲ 20,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, EVA UNIRII BLUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 297.507 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,5%. Rezultatul net a fost un profit de 161.215 lei. Datoriile totale au crescut cu 740,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47241340
Nr. Reg. Comerțului
J40/23584/2022 · EUID ROONRC.J40/23584/2022
Cod CAEN
9604 — Activități de întreținere corporală
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9623. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-24 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA CÂMPUL MOŞILOR, NR.3, BL.1, ET.6, AP.25 · 6 firme aici
Cod poștal
21201
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
297.507 lei
▲ 41,5%
Profit net
161.215 lei
▲ 20,1%
Datorii
149.186 lei
▲ 740,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.796 lei2024: 210.277 lei2025: 297.507 lei298 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 130.386 lei2024: 134.225 lei2025: 161.215 lei161 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
54,2%
Creștere CA an/an
+41,5%
CA / salariat
297.507 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+94,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025297.507 lei161.215 lei149.186 lei310.641 lei161.455 lei1
2024210.277 lei134.225 lei17.746 lei152.211 lei134.465 lei1
2023298.796 lei130.386 lei155.889 lei286.515 lei130.626 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PS
PICI SHOP S.R.L.
CUI 50225492 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
ET
EUROPE TECH DIGITAL S.R.L.
CUI 45650518 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
ER
EVA ROMANĂ RED S.R.L.
CUI 43411956 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
SE
SALON EPILARE S.R.L.
CUI 37826070 · Activități de întreținere corporală
EU
EVA UNIRII RED S.R.L.
CUI 29934739 · Activități de întreținere corporală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EUROPE FIVE COM S.R.L.43357601în funcțiune
EUROPE TECH DIGITAL S.R.L.45650518în funcțiune
EVA LASER VIP S.R.L.51190406în funcțiune
EVA ROMANA BLUE S.R.L.47238310în funcțiune
EVA ROMANĂ RED S.R.L.43411956radiată
LASER TOTAL DISTRIBUTION S.R.L.45795381în funcțiune
SALON CONSTANTA S.R.L.31173710în funcțiune
SALON EPILARE S.R.L.37826070în funcțiune
SALON EVA CONSTANTA S.R.L.47068541în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de întreținere corporală · Municipiul București

BS
BODYENERGIZE S.R.L.
CUI 51006857 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MM
MONIQUE -MASAJ REMODELARE CORPORALA S.R.L.
CUI 50219300 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
CUI 50206121 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SNOWFOX S.R.L.
CUI 49809455 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CE
CLARISS ESTETIC S.R.L.
CUI 49340315 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CRENOTERAPIA H2RO S.R.L.
CUI 48694489 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVA UNIRII BLUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →