identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

PRO INFRA BUILD S.R.L.

CAEN 7111 — Activități de arhitectură
CUI 47365518J23/8661/2022Plătitor TVA din 2023TVA la încasareVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
341mii lei
▼ 67,5% vs. 2024
Profit net · 2025
8.311lei
▼ 98,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
32
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PRO INFRA BUILD S.R.L. (CUI 47365518, nr. J23/8661/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Afumați, județul Ilfov, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de arhitectură (CAEN 7111). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 341 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, PRO INFRA BUILD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 340.715 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 67,5%. Rezultatul net a fost un profit de 8.311 lei. Datoriile totale au scăzut cu 53,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47365518
Nr. Reg. Comerțului
J23/8661/2022 · EUID ROONRC.J23/8661/2022
Cod CAEN
7111 — Activități de arhitectură
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-22 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 90 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. RAPID PETS SPA S.R.L. · 488 m · CAEN 9609 · +1 firme la aceeași adresă
  2. LE PIVOINE GÂTEAUX SRL-D · 511 m · CAEN 1071 · +26 firme la aceeași adresă
  3. ADD ARCHITECTURE INNOVATION S.R.L. · 519 m · CAEN 7111 · +6 firme la aceeași adresă
  4. MIORITA COMPANY SRL · 527 m · CAEN 5611 · +2 firme la aceeași adresă
  5. PENA COM S.R.L. · 547 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025341 mii lei▼ 67,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
733 mii1,47 mil2,20 mil2,93 mil2023 · cifră de afaceri: 2.930.265 lei2023 · profit net: 1.909.828 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.048.668 lei2024 · profit net: 489.322 lei20242025 · cifră de afaceri: 340.715 lei341 mii2025 · profit net: 8.311 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
261 mii lei▼ 53,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7111 · 6.050 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,4% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
-67,5%
CA / salariat
170.358 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,4%
Grad de îndatorare
89%
Angajați, în timp
1 → 2 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025340.715−67,5%8.311−98,3%2,4%261.315292.74431.4292
20241.048.668−64,2%489.322−74,4%46,7%560.0401.049.602489.5622
20232.930.2651.909.82865,2%1.387.1903.296.9561.909.7662
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Contracte publice (SEAP)

32

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
32
Valoare totală
4.688.076 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de arhitectură · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PRO INFRA BUILD S.R.L.

Este PRO INFRA BUILD S.R.L. o firmă activă?

Da. PRO INFRA BUILD S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este PRO INFRA BUILD S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, PRO INFRA BUILD S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2023 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO47365518.

Ce cifră de afaceri are PRO INFRA BUILD S.R.L.?

În 2025, PRO INFRA BUILD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 340.715 lei, în scădere cu 67,5% față de 2024, și un profit net de 8.311 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PRO INFRA BUILD S.R.L.?

În 2025, PRO INFRA BUILD S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PRO INFRA BUILD S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PRO INFRA BUILD S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are PRO INFRA BUILD S.R.L. datorii la ANAF?

PRO INFRA BUILD S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PRO INFRA BUILD S.R.L.?

Sediul social declarat al PRO INFRA BUILD S.R.L. este în JUD. ILFOV, SAT AFUMAŢI COM. AFUMAŢI, ŞOS. ŞTEFĂNEŞTI.

Ce activitate are PRO INFRA BUILD S.R.L.?

Activitatea principală declarată a PRO INFRA BUILD S.R.L. este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111).

Când a fost înființată PRO INFRA BUILD S.R.L.?

PRO INFRA BUILD S.R.L. a fost înregistrată pe 22.12.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/8661/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRO INFRA BUILD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala