identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ELYAN MASTER GROUP S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 47374028J2022025080409Plătitor TVA din 2023TVA la încasareVerificat ANAF 01.11.2026elyan.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,12mil lei
▼ 50,4% vs. 2024
Profit net · 2025
246mii lei
▼ 86,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
50
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ELYAN MASTER GROUP S.R.L. (CUI 47374028, nr. J2022025080409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,12 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, ELYAN MASTER GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.122.091 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 50,4%. Rezultatul net a fost un profit de 245.886 lei. Datoriile totale au crescut cu 55,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47374028
Nr. Reg. Comerțului
J2022025080409 · EUID ROONRC.J2022025080409
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-27 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GRĂDINARILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
elyan.ro
Email
office@elyan.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. NORO TRADE CONSULTING S.R.L. · 19 m · CAEN 7810
  2. BRANDY 1001 SERVICII SRL · 36 m · CAEN 1520 · +14 firme la aceeași adresă
  3. ROBI FISH COM S.R.L. · 37 m · CAEN 4723 · +2 firme la aceeași adresă
  4. EMILY&NICOLE COMPANY S.R.L. · 50 m · CAEN 4631 · +1 firme la aceeași adresă
  5. JEVA ONBOARD S.R.L. · 54 m · CAEN 7911 · +2 firme la aceeași adresă
  6. SARODI CONSTRUCT SRL · 68 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  7. VERTICON ALPINISM INDUSTRIAL S.R.L. · 70 m · CAEN 4399
  8. HESTIA HUB S.R.L. · 80 m · CAEN 6831

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,12 mil lei▼ 50,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
565 mii1,13 mil1,70 mil2,26 mil2023 · cifră de afaceri: 1.675.000 lei2023 · profit net: 1.319.092 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.260.872 lei2024 · profit net: 1.793.523 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.122.091 lei1,12 mil2025 · profit net: 245.886 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
241 mii lei▲ 55,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7112 · 16.252 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
21,9% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
21,9%
Creștere CA an/an
-50,4%
CA / salariat
1.122.091 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,4%
Grad de îndatorare
17%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.122.091−50,4%245.886−86,3%21,9%240.9951.391.7151.150.7201
20242.260.872+35,0%1.793.523+36,0%79,3%155.4281.949.1511.793.7231
20231.675.0001.319.09278,8%80.8181.400.1101.319.2921

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

50

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
50
Valoare totală
139.440.873 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGROCONCEPT CLAR SRL26902856radiată
EMIR MANAGEMENT SOLUTIONS SRL36080248în funcțiune
MP CONSULTING INVESTMENTS & STRATEGY GROUP SRL32318232radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,39 mil lei, 2 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ELYAN MASTER GROUP S.R.L.

Este ELYAN MASTER GROUP S.R.L. o firmă activă?

Da. ELYAN MASTER GROUP S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este ELYAN MASTER GROUP S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ELYAN MASTER GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2023 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO47374028.

Ce cifră de afaceri are ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?

În 2025, ELYAN MASTER GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.122.091 lei, în scădere cu 50,4% față de 2024, și un profit net de 245.886 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?

În 2025, ELYAN MASTER GROUP S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ELYAN MASTER GROUP S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ELYAN MASTER GROUP S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are ELYAN MASTER GROUP S.R.L. datorii la ANAF?

ELYAN MASTER GROUP S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?

Sediul social declarat al ELYAN MASTER GROUP S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GRĂDINARILOR.

Ce activitate are ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ELYAN MASTER GROUP S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?

ELYAN MASTER GROUP S.R.L. a fost înregistrată pe 27.12.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022025080409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELYAN MASTER GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala