identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.

CAEN 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
CUI 47379637J40/25155/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
70mii lei
▼ 49,5% vs. 2024
Profit net · 2025
21mii lei
▲ 274,4% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
3ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. (CUI 47379637, nr. J40/25155/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2022. Activitatea principală: comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4532). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 70 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69.861 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 49,5%. Rezultatul net a fost un profit de 21.084 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47379637
Nr. Reg. Comerțului
J40/25155/2022 · EUID ROONRC.J40/25155/2022
Cod CAEN
4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4782, 4792. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA VĂCĂREŞTI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
40062
Contact declarat
800 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 36 firme.

100 mN1234567
  1. MARIMARC IMPEX SRL · 42 m · CAEN 4772 · +2 firme la aceeași adresă
  2. IORGA CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL · 52 m · CAEN 7111 · +3 firme la aceeași adresă
  3. UNITA CONSTRUCT SRL · 62 m · CAEN 4110
  4. RAC CONSTRUCT COM S.R.L. · 79 m · CAEN 4673 · +15 firme la aceeași adresă
  5. CUGETAREA IMOBILIARE S.R.L. · 80 m · CAEN 6810 · +3 firme la aceeași adresă
  6. ALEGRIA TOTAL S.R.L. · 98 m · CAEN 4730 · +3 firme la aceeași adresă
  7. ROSILAR EXIM SRL · 105 m · CAEN 4619 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202570 mii lei▼ 49,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
56 mii113 mii169 mii225 mii2023 · cifră de afaceri: 225.161 lei2023 · profit net: 57.300 lei20232024 · cifră de afaceri: 138.342 lei2024 · profit net: 5.632 lei20242025 · cifră de afaceri: 69.861 lei70 mii2025 · profit net: 21.084 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
66 mii lei▼ 12,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4532 · 1.527 firme · mai sus decât 22% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 22% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
30,2% marjă · mai sus decât 93% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,2%
Creștere CA an/an
-49,5%
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,8%
Grad de îndatorare
44%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202569.861−49,5%21.084+274%30,2%66.284151.30085.016—
2024138.342−38,6%5.632−90,2%4,1%75.517139.44963.9324
2023225.16157.30025,4%63.520121.82058.3003
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
METALIERO S.R.L.47951363în funcțiune
SILORENT TCS SRL18763870în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 35,47 mil lei, 94 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.

Este A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. o firmă activă?

Da. A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.?

În 2025, A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 69.861 lei, în scădere cu 49,5% față de 2024, și un profit net de 21.084 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 23.10.2026.

Are A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. datorii la ANAF?

A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.?

Sediul social declarat al A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA VĂCĂREŞTI.

Ce activitate are A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.?

Activitatea principală declarată a A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. este „Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule” (cod CAEN 4532).

Când a fost înființată A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L.?

A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. a fost înregistrată pe 28.12.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/25155/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&S AUTOMOTIVE SERVICES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala