identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

RAMS RACING PARK S.R.L.

CAEN 4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
CUI 43500964J40/18020/2020Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 04.11.2026tcsracingpark.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,97mil lei
▲ 115,1% vs. 2024
Profit net · 2025
67mii lei
▲ 205,0% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

RAMS RACING PARK S.R.L. (CUI 43500964, nr. J40/18020/2020) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2020. Activitatea principală: comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN 4540). Este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,97 mil lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, RAMS RACING PARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.968.645 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 115,1%. Rezultatul net a fost un profit de 66.762 lei. Datoriile totale au crescut cu 77,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43500964
Nr. Reg. Comerțului
J40/18020/2020 · EUID ROONRC.J40/18020/2020
Cod CAEN
4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4673, 4783, 4792, 9532. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-29 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA VĂCĂREŞTI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
40062
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
tcsracingpark.ro
Email
info@tcsracingpark.ro
Autoritate web
20/100 · locul 9.819.406 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 36 firme.

100 mN1234567
  1. MARIMARC IMPEX SRL · 42 m · CAEN 4772 · +2 firme la aceeași adresă
  2. IORGA CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL · 52 m · CAEN 7111 · +3 firme la aceeași adresă
  3. UNITA CONSTRUCT SRL · 62 m · CAEN 4110
  4. RAC CONSTRUCT COM S.R.L. · 79 m · CAEN 4673 · +15 firme la aceeași adresă
  5. CUGETAREA IMOBILIARE S.R.L. · 80 m · CAEN 6810 · +3 firme la aceeași adresă
  6. ALEGRIA TOTAL S.R.L. · 98 m · CAEN 4730 · +3 firme la aceeași adresă
  7. ROSILAR EXIM SRL · 105 m · CAEN 4619 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,97 mil lei▲ 115,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
492 mii984 mii1,48 mil1,97 mil2023 · cifră de afaceri: 801.861 lei2023 · profit net: -34.638 lei20232024 · cifră de afaceri: 915.104 lei2024 · profit net: 21.890 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.968.645 lei1,97 mil2025 · profit net: 66.762 lei2025
Salariați
6▲ 20,0%
20232025
Datorii totale
1,39 mil lei▲ 77,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4540 · 122 firme · mai sus decât 84% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
3,4% marjă · mai sus decât 55% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
+115,1%
CA / salariat
328.108 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+36,8%/an
Grad de îndatorare
79%
Angajați, în timp
3 → 6 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.968.645+115%66.762+205%3,4%1.391.1141.760.715369.6016
2024915.104+14,1%21.8902,4%785.2021.088.041302.8395
2023801.861-34.638-4,3%613.155894.104280.9496
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TURQUOISE WATER SPORT S.R.L.44407376în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 4 județe: 5 active, cifră de afaceri cumulată 7,00 mil lei, 25 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre RAMS RACING PARK S.R.L.

Este RAMS RACING PARK S.R.L. o firmă activă?

Da. RAMS RACING PARK S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este RAMS RACING PARK S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, RAMS RACING PARK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2021 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO43500964.

Ce cifră de afaceri are RAMS RACING PARK S.R.L.?

În 2025, RAMS RACING PARK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.968.645 lei, în creștere cu 115,1% față de 2024, și un profit net de 66.762 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are RAMS RACING PARK S.R.L.?

În 2025, RAMS RACING PARK S.R.L. a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este RAMS RACING PARK S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care RAMS RACING PARK S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are RAMS RACING PARK S.R.L. datorii la ANAF?

RAMS RACING PARK S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul RAMS RACING PARK S.R.L.?

Sediul social declarat al RAMS RACING PARK S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA VĂCĂREŞTI.

Ce activitate are RAMS RACING PARK S.R.L.?

Activitatea principală declarată a RAMS RACING PARK S.R.L. este „Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor” (cod CAEN 4540).

Când a fost înființată RAMS RACING PARK S.R.L.?

RAMS RACING PARK S.R.L. a fost înregistrată pe 29.12.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/18020/2020.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAMS RACING PARK S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala