identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

FLAVIUS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 4739414J1993000941077Plătitor TVA din 1994TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
257mii lei
▲ 2,5% vs. 2024
Profit net · 2025
140mii lei
▲ 4,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
33ani
din 1993
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, FLAVIUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 257.463 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,5%. Rezultatul net a fost un profit de 140.343 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.751,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
4739414
Nr. Reg. Comerțului
J1993000941077 · EUID ROONRC.J1993000941077
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-10-06 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Mun. Botoşani
Adresă
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ARMEANĂ · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
710358
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. MAREKO S.R.L. · 82 m · CAEN 7022 · +4 firme la aceeași adresă
  2. CASH SRL · 129 m · CAEN 4690 · +7 firme la aceeași adresă
  3. BEN FLOREN S.R.L. · 134 m · CAEN 5119
  4. LYK S.R.L. · 146 m · CAEN 4931 · +2 firme la aceeași adresă
  5. EOLOS ENERGY CONCEPT SRL · 158 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă
  6. CAFE SHISHA PUB S.R.L. · 166 m · CAEN 5630 · +1 firme la aceeași adresă
  7. LICHIARDOPOL PARC SRL · 189 m · CAEN 9321 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MOREGALLO BUILDING S.R.L. · 192 m · CAEN 4120 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025257 mii lei▲ 2,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
64 mii129 mii193 mii257 mii2023 · cifră de afaceri: 200.458 lei2023 · profit net: 20.206 lei20232024 · cifră de afaceri: 251.111 lei2024 · profit net: 133.904 lei20242025 · cifră de afaceri: 257.463 lei257 mii2025 · profit net: 140.343 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
406 mii lei▲ 2.751,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6820 · 14.637 firme · mai sus decât 53% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Botoșani · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
54,5% marjă · mai sus decât 79% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
54,5%
Creștere CA an/an
+2,5%
CA / salariat
257.463 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,6%/an
Grad de îndatorare
59%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025257.463+2,5%140.343+4,8%54,5%406.072693.663287.5911
2024251.111+25,3%133.904+563%53,3%14.242295.490281.2481
2023200.45820.20610,1%7.178315.442308.2641
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-06-2319394/3/2023Tribunalul Bucurestianulare act administrativ fonduri europene - raport 12758/30.01.2023FondChemat în garanţie

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FLAVINFO SRL29303940în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 441 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Botoșani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLAVIUS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →