identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

DSV RBOX FACTORY S.R.L.

CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CUI 47422974J2023000019517Plătitor TVA din 2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
394mii lei
▲ 35,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1.600lei
▼ 96,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, DSV RBOX FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.542 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.600 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47422974
Nr. Reg. Comerțului
J2023000019517 · EUID ROONRC.J2023000019517
Cod CAEN
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-10 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. DROPIA, NR.8
Cod poștal
910163

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
393.542 lei
▲ 35,7%
Profit net
1.600 lei
▼ 96,6%
Datorii
15.440 lei
▼ 30,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.936 lei2024: 289.981 lei2025: 393.542 lei394 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.311 lei2024: 46.595 lei2025: 1.600 lei1.60020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+35,7%
CA / salariat
393.542 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025393.542 lei1.600 lei15.440 lei72.145 lei56.705 lei1
2024289.981 lei46.595 lei22.107 lei77.213 lei55.106 lei1
2023295.936 lei82.311 lei26.771 lei109.282 lei82.511 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · Călărași

YT
YELLOW TULIP DECORATIONS S.R.L.
CUI 44148751 · Mun. Călăraşi
HM
HAND MADE MANIA S.R.L.
CUI 40649954 · Mun. Călăraşi
MF
MASTER FIT STAR SRL
CUI 37162044 · Mun. Călăraşi
GI
GIP SRL
CUI 8155809 · Mun. Călăraşi
NE
NERA91 SRL
CUI 1916732 · Mun. Călăraşi
CO
CREATORS OF CRAFTS S.R.L.
CUI 55258652 · Sat Buzoeni Orş. Lehliu-Gară

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-14Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DSV RBOX FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →