identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

DSV RBOX FACTORY S.R.L.

CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CUI 47422974J2023000019517Plătitor TVA din 2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
394mii lei
▲ 35,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1.600lei
▼ 96,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, DSV RBOX FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.542 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.600 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47422974
Nr. Reg. Comerțului
J2023000019517 · EUID ROONRC.J2023000019517
Cod CAEN
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-10 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. DROPIA, NR.8
Cod poștal
910163

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
393.542 lei
▲ 35,7%
Profit net
1.600 lei
▼ 96,6%
Datorii
15.440 lei
▼ 30,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.936 lei2024: 289.981 lei2025: 393.542 lei394 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.311 lei2024: 46.595 lei2025: 1.600 lei1.60020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+35,7%
CA / salariat
393.542 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202588.149 $358 $3.458 $16.160 $12.701 $1
202463.074 $10.135 $4.808 $16.795 $11.986 $1
202364.674 $17.988 $5.851 $23.883 $18.032 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · Călărași

YT
YELLOW TULIP DECORATIONS S.R.L.
CUI 44148751 · Mun. Călăraşi
HM
HAND MADE MANIA S.R.L.
CUI 40649954 · Mun. Călăraşi
MF
MASTER FIT STAR SRL
CUI 37162044 · Mun. Călăraşi
GI
GIP SRL
CUI 8155809 · Mun. Călăraşi
NE
NERA91 SRL
CUI 1916732 · Mun. Călăraşi
CO
CREATORS OF CRAFTS S.R.L.
CUI 55258652 · Sat Buzoeni Orş. Lehliu-Gară

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-14Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DSV RBOX FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →