identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

INNOVATION SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 3320 — Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CUI 47471411J2023000203129Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
910mii lei
▼ 5,4% vs. 2024
Profit net · 2025
611mii lei
▼ 4,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, INNOVATION SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 910.458 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,4%. Rezultatul net a fost un profit de 610.515 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47471411
Nr. Reg. Comerțului
J2023000203129 · EUID ROONRC.J2023000203129
Cod CAEN
3320 — Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
910.458 lei
▼ 5,4%
Profit net
610.515 lei
▼ 4,4%
Datorii
202.386 lei
▼ 26,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 693.217 lei2024: 962.650 lei2025: 910.458 lei910 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 585.545 lei2024: 638.475 lei2025: 610.515 lei611 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
67,1%
Creștere CA an/an
-5,4%
CA / salariat
910.458 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025910.458 lei610.515 lei202.386 lei813.896 lei611.510 lei1
2024962.650 lei638.475 lei274.452 lei913.047 lei638.595 lei2
2023693.217 lei585.545 lei6.696 lei592.341 lei585.645 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · Cluj

GA
GREENCASA AND BRANSHA S.R.L.
CUI 52580032 · Sat Floreşti Com. Floreşti
MA
MOBIL AS PLUS S.R.L.
CUI 18206845 · Sat Floreşti Com. Floreşti
DS
DNM SCREENING INSTAL S.R.L.
CUI 55160912 · Sat Căianu-Vama Com. Căianu
GS
GREENHOUSE SCREEN INSTALL S.R.L.
CUI 55009260 · Sat Jucu de Sus Com. Jucu
VS
VAVA SCREENING S.R.L.
CUI 54943100 · Sat Apahida Com. Apahida
PM
PME MAINTENANCE GROUP S.R.L.
CUI 52698810 · Sat Sânnicoară Com. Apahida

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INNOVATION SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →