identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.

CAEN 2522 — Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
CUI 47707483J2023003803409Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 03.11.2026În insolvențăActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
141mii lei
▼ 94,3% vs. 2024
Profit net · 2025
48mii lei
▼ 98,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Firmă în procedură de insolvență. procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Contestaţia debitorului · stadiu: Fond · dosar 28407/3/2026 · 10.07.2026
Sursa: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro). Verifică stadiul curent la instanță înainte de orice decizie comercială.
Pe scurt

CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. (CUI 47707483, nr. J2023003803409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) în insolvență din București, înființată în 2023. Activitatea principală: producția de rezervoare, cisterne și containere metalice (CAEN 2522). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 141 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 141.297 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 94,3%. Rezultatul net a fost un profit de 47.550 lei. Datoriile totale au scăzut cu 96,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47707483
Nr. Reg. Comerțului
J2023003803409 · EUID ROONRC.J2023003803409
Cod CAEN
2522 — Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-27 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD METALURGIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
41836

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 169 firme.

100 mN12345
  1. BARBU S.R.L. · 26 m · CAEN 1107 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MINI-PLAST SRL · 29 m · CAEN 2522 · +1 firme la aceeași adresă
  3. MODULAR COMPUTERS TRADING & CONSULTING S.R.L. · 36 m · CAEN 4663 · +8 firme la aceeași adresă
  4. NAFKA GRUP SRL · 36 m · CAEN 4774 · +2 firme la aceeași adresă
  5. ACUM CONSTRUCT SRL · 41 m · CAEN 4322 · +23 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025141 mii lei▼ 94,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
619 mii1,24 mil1,86 mil2,47 mil2023 · cifră de afaceri: 1.933.148 lei2023 · profit net: 1.867.519 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.474.780 lei2024 · profit net: 2.371.246 lei20242025 · cifră de afaceri: 141.297 lei141 mii2025 · profit net: 47.550 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
6.766 lei▼ 96,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2522 · 30 firme · mai sus decât 7% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 34% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
33,7% marjă · mai sus decât 90% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
33,7%
Creștere CA an/an
-94,3%
CA / salariat
141.297 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,2%
Grad de îndatorare
0%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025141.297−94,3%47.550−98,0%33,7%6.7663.869.9563.863.1901
20242.474.780+28,0%2.371.246+27,0%95,8%171.8763.987.5163.815.6401
20231.933.1481.867.51996,6%13.2731.880.9921.867.7191

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Dosare în instanță

5
Dosare în care firma apare ca parte
5
Ca pârât
4
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-1024048/4/2026Judecătoria Sectorul4bucurestiactiune in raspundere contractualaFondPârât
2026-07-1028407/3/2026Tribunalul Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Contestaţia debitoruluiFondDebitor
2025-10-232414/121/2025Curtea De Apel Galatisuspendare executare act administrativRecursIntimat Pârât
2025-10-012414/121/2025Tribunalul Galatisuspendare executare act administrativ Procesele verbale nr. 1824/24.09.2025, 17FondPârât
2025-09-302397/121/2025Tribunalul Galatianulare act administrativ Procesul verbal nr. 1824/24.09.2025FondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.52613369în funcțiune
TECHNICAL SOLVE ENGINEERING S.R.L.23109954radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 431 mii lei, 10 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.

Este CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. o firmă activă?

CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. este înregistrată la ANAF, dar se află în procedură de insolvență (vezi mai jos).

Este CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28.04.2023 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO47707483.

Ce cifră de afaceri are CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.?

În 2025, CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 141.297 lei, în scădere cu 94,3% față de 2024, și un profit net de 47.550 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.?

În 2025, CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. în insolvență?

Da. Pe portalul instanțelor (portal.just.ro) există un dosar de insolvență în care CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. este debitoare, nr. 28407/3/2026, din 10.07.2026, stadiul: fond.

Are CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. procese în instanță?

Da, CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. apare în 5 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. datorii la ANAF?

CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.?

Sediul social declarat al CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD METALURGIEI.

Ce activitate are CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. este „Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice” (cod CAEN 2522).

Când a fost înființată CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L.?

CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. a fost înregistrată pe 27.02.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023003803409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSTRUCTION & INDUSTRIAL DEVELOPMENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala