identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SELENA HARVEST S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 47911792J10/320/2023Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
9.000lei
▼ 89,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−47mii lei
▼ 169,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, SELENA HARVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 89,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.683 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-46.683 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47911792
Nr. Reg. Comerțului
J10/320/2023 · EUID ROONRC.J10/320/2023
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-03-30 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
9.000 lei
▼ 89,2%
Profit net
-46.683 lei
▼ 169,1%
Datorii
23.845 lei
▲ 5,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 95.916 lei2024: 83.250 lei2025: 9.000 lei9.00020232025
Evoluția profitului net
2023: 47.630 lei2024: 67.599 lei2025: -46.683 lei−47 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-518,7%
Creștere CA an/an
-89,2%
CA / salariat
9.000 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-67,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.000 lei-46.683 lei23.845 lei92.591 lei68.746 lei1
202483.250 lei67.599 lei22.662 lei138.091 lei115.429 lei1
202395.916 lei47.630 lei26.373 lei74.203 lei47.830 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SELENA STEEL FACTORY S.R.L.
CUI 47911814 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FLORICARM COM SRL21936548radiată
FULSON SRL35107884în procedură
IRON STEEL ADVERTISING SRL15630420radiată
SELENA STEEL FACTORY S.R.L.47911814în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Buzău

DA
DANIEL AGRO COMPACT S.R.L.
CUI 49458257 · Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea
FU
FULSON SRL
CUI 35107884 · Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea
EA
EDIUS AGRIFLOR SRL
CUI 31018822 · Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea
DG
DELMON GREEN SRL
CUI 18346202 · Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea
CS
CRIS SILISTEA 2004 SRL
CUI 16303094 · Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea
CP
CEREALPERFORM PUIESTI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 54872963 · Sat Dăscăleşti Com. Puieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SELENA HARVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →