identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

TECHNIM SERVICES S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 48053212J2023001873123Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
114mii lei
▼ 59,7% vs. 2024
Profit net · 2025
80mii lei
▼ 63,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, TECHNIM SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.871 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 59,7%. Rezultatul net a fost un profit de 79.676 lei. Datoriile totale au scăzut cu 86,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48053212
Nr. Reg. Comerțului
J2023001873123 · EUID ROONRC.J2023001873123
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-04-26 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOPILOR, NR.68, SC.C, AP.220 · 4 firme aici
Cod poștal
400383
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
113.871 lei
▼ 59,7%
Profit net
79.676 lei
▼ 63,5%
Datorii
1.420 lei
▼ 86,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 187.530 lei2024: 282.758 lei2025: 113.871 lei114 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 158.005 lei2024: 218.583 lei2025: 79.676 lei80 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
70,0%
Creștere CA an/an
-59,7%
CA / salariat
113.871 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025113.871 lei79.676 lei1.420 lei81.336 lei79.916 lei1
2024282.758 lei218.583 lei10.500 lei229.323 lei218.823 lei1
2023187.530 lei158.005 lei8.454 lei166.659 lei158.205 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MH
M.H & SONS LOGISTICS S.R.L.
CUI 51529783 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
PS
PIXERSTYLE S.R.L.
CUI 45571643 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
TS
THE SUN STONE S.R.L.
CUI 45375515 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

AS
ADZURI S.R.L.
CUI 55522559 · Mun. Cluj-Napoca
BE
BARNATECH ENGINEERING S.R.L.
CUI 55522516 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NIRENTIS S.R.L.
CUI 55517030 · Mun. Cluj-Napoca
AC
AI COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55509746 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AI SOFT COMPLET S.R.L.
CUI 55509720 · Mun. Cluj-Napoca
VL
VENTIO LABS S.R.L.
CUI 55502683 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECHNIM SERVICES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →