identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

NOMADICA S.R.L.

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 48247103J12/2375/2023Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
479mii lei
▼ 56,2% vs. 2024
Profit net · 2025
299mii lei
▼ 58,8% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, NOMADICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 479.454 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,2%. Rezultatul net a fost un profit de 299.374 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48247103
Nr. Reg. Comerțului
J12/2375/2023 · EUID ROONRC.J12/2375/2023
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-05-29 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOIEŞTI, NR.39-45, ET.5, AP.108 · 2 firme aici
Cod poștal
400157

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
479.454 lei
▼ 56,2%
Profit net
299.374 lei
▼ 58,8%
Datorii
57.260 lei
▼ 46,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 329.862 lei2024: 1.095.289 lei2025: 479.454 lei479 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 297.229 lei2024: 725.834 lei2025: 299.374 lei299 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
62,4%
Creștere CA an/an
-56,2%
CA / salariat
479.454 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025479.454 lei299.374 lei57.260 lei356.371 lei299.614 lei1
20241.095.289 lei725.834 lei106.665 lei832.739 lei726.074 lei2
2023329.862 lei297.229 lei2.642 lei300.071 lei297.429 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NL
NUVORA LABS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 18345258 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IT EXCHANGE SRL18345258în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

NS
NPL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ - DEBUTANT
CUI 51086171 · Mun. Cluj-Napoca
ST
SCATTERED TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 51086147 · Mun. Cluj-Napoca
TS
TESTCRAFT S.R.L.
CUI 51077327 · Mun. Cluj-Napoca
MD
MOK DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 51072931 · Mun. Cluj-Napoca
ES
EBITECH S.R.L.
CUI 51066816 · Mun. Cluj-Napoca
GT
GREC TECH S.R.L.
CUI 51066638 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOMADICA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →