identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MANAGEMAX S.R.L.

CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 48413010J2023012049401Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
414mii lei
▲ 31,7% vs. 2024
Profit net · 2025
245mii lei
▲ 71,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MANAGEMAX S.R.L. (CUI 48413010, nr. J2023012049401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2023. Activitatea principală: prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 414 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, MANAGEMAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 414.107 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,7%. Rezultatul net a fost un profit de 245.161 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48413010
Nr. Reg. Comerțului
J2023012049401 · EUID ROONRC.J2023012049401
Cod CAEN
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-06-29 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR DR. GRIGORE MUŞCELEANU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
41093
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN123456
  1. TIMERARE S.R.L. · 38 m · CAEN 4711
  2. PREDA TRANSCOM S.R.L. · 47 m · CAEN 4939
  3. LOGISTIC FLORIN CURIERAT SRL · 53 m · CAEN 5320 · +11 firme la aceeași adresă
  4. DINAMIC COMSERV SRL · 57 m · CAEN 4789 · +22 firme la aceeași adresă
  5. ANDREI SI DAVID TRANSEXPRESS SRL · 67 m · CAEN 4941
  6. CRM PERFORMING SOLUTIONS SRL · 77 m · CAEN 7022 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025414 mii lei▲ 31,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
104 mii207 mii311 mii414 mii2023 · cifră de afaceri: 104.995 lei2023 · profit net: 46.874 lei20232024 · cifră de afaceri: 314.464 lei2024 · profit net: 143.047 lei20242025 · cifră de afaceri: 414.107 lei414 mii2025 · profit net: 245.161 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
8.809 lei▲ 16,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6310 · 2.638 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 62% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
59,2% marjă · mai sus decât 75% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
59,2%
Creștere CA an/an
+31,7%
CA / salariat
414.107 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Grad de îndatorare
3%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025414.107+31,7%245.161+71,4%59,2%8.809254.371245.5621
2024314.464+200%143.047+205%45,5%7.550138.521143.2881
2023104.99546.87444,6%82.11398.39547.0741

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MANAGEMAX S.R.L.

Este MANAGEMAX S.R.L. o firmă activă?

Da. MANAGEMAX S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este MANAGEMAX S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MANAGEMAX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2025 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO48413010.

Ce cifră de afaceri are MANAGEMAX S.R.L.?

În 2025, MANAGEMAX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 414.107 lei, în creștere cu 31,7% față de 2024, și un profit net de 245.161 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MANAGEMAX S.R.L.?

În 2025, MANAGEMAX S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MANAGEMAX S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MANAGEMAX S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are MANAGEMAX S.R.L. datorii la ANAF?

MANAGEMAX S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MANAGEMAX S.R.L.?

Sediul social declarat al MANAGEMAX S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR DR. GRIGORE MUŞCELEANU.

Ce activitate are MANAGEMAX S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MANAGEMAX S.R.L. este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6310).

Când a fost înființată MANAGEMAX S.R.L.?

MANAGEMAX S.R.L. a fost înregistrată pe 29.06.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023012049401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANAGEMAX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala