identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

TASTE EVENTS S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 48462209J19/341/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
670mii lei
▼ 33,1% vs. 2024
Profit net · 2025
64mii lei
▼ 49,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, TASTE EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 670.111 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,1%. Rezultatul net a fost un profit de 63.906 lei. Datoriile totale au crescut cu 40,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48462209
Nr. Reg. Comerțului
J19/341/2023 · EUID ROONRC.J19/341/2023
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-10 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Odorheiu Secuiesc
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. BISERICII, NR.15 · 3 firme aici
Cod poștal
535600
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
670.111 lei
▼ 33,1%
Profit net
63.906 lei
▼ 49,4%
Datorii
357.180 lei
▲ 40,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 547.524 lei2024: 1.001.955 lei2025: 670.111 lei670 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.946 lei2024: 126.208 lei2025: 63.906 lei64 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,5%
Creștere CA an/an
-33,1%
CA / salariat
670.111 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025150.098 $14.314 $80.004 $123.472 $43.467 $1
2024217.935 $27.451 $55.375 $83.654 $28.310 $1
2023119.656 $644 $7.301 $8.164 $862 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HC
HARGHITA CATERING S.R.L.
CUI 47376193 · Restaurante
VV
VILLA VITAE SRL
CUI 18188153 · Alte servicii de cazare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
CULINARIA FEST S.R.L.40547962în funcțiune
HARGHITA CATERING S.R.L.47376193în funcțiune
LABDAMANIA SERVICE SRL35293809în funcțiune
VILLA VITAE SRL18188153în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Harghita

PE
PLAYROOM EVENTS S.R.L.
CUI 49736485 · Mun. Odorheiu Secuiesc
MR
MAXX RACING S.R.L.
CUI 48342261 · Mun. Odorheiu Secuiesc
MS
MALLEUS S.R.L.
CUI 46765087 · Mun. Odorheiu Secuiesc
PS
PONTPONTPONT S.R.L.
CUI 40616744 · Mun. Odorheiu Secuiesc
SC
STORY CIRCLE S.R.L.
CUI 40244985 · Mun. Odorheiu Secuiesc
EX
EXPOCONSULTEAM SRL
CUI 34185469 · Mun. Odorheiu Secuiesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TASTE EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →