identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CASTLE MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 48488780J2023003030120Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
365mii lei
▲ 35,6% vs. 2024
Profit net · 2025
128mii lei
▼ 15,5% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, CASTLE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 364.524 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,6%. Rezultatul net a fost un profit de 127.572 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48488780
Nr. Reg. Comerțului
J2023003030120 · EUID ROONRC.J2023003030120
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-07-14 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
364.524 lei
▲ 35,6%
Profit net
127.572 lei
▼ 15,5%
Datorii
51.515 lei
▼ 40,2%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 74.143 lei2024: 268.736 lei2025: 364.524 lei365 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.317 lei2024: 150.917 lei2025: 127.572 lei128 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,0%
Creștere CA an/an
+35,6%
CA / salariat
121.508 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025364.524 lei127.572 lei51.515 lei389.076 lei330.006 lei3
2024268.736 lei150.917 lei86.086 lei288.520 lei202.434 lei2
202374.143 lei51.317 lei6.103 lei57.620 lei51.517 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Cluj

ID
IVORY DECOR EVENTS A&A S.R.L.
CUI 55161047 · Mun. Cluj-Napoca
KX
KAZE X S.R.L.
CUI 54909051 · Mun. Cluj-Napoca
AR
ADUNAT.RO S.R.L.
CUI 54884615 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VELOURA SIGNATURE S.R.L.
CUI 54811591 · Sat Floreşti Com. Floreşti
ZP
ZOO PARC MOBIL S.R.L.
CUI 54776028 · Mun. Cluj-Napoca
SS
SUSPENDED SOCIETY S.R.L.
CUI 54776010 · Mun. Dej

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CASTLE MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →