identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SYNERGY GROUP MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 48576440J2023001215044Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
657mii lei
▲ 25,7% vs. 2024
Profit net · 2025
477mii lei
▲ 28,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, SYNERGY GROUP MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 656.554 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,7%. Rezultatul net a fost un profit de 477.210 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48576440
Nr. Reg. Comerțului
J2023001215044 · EUID ROONRC.J2023001215044
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-08-02 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.41, ET.5 · 5 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
656.554 lei
▲ 25,7%
Profit net
477.210 lei
▲ 28,0%
Datorii
280.072 lei
▼ 25,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 86.854 lei2024: 522.255 lei2025: 656.554 lei657 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 54.622 lei2024: 372.800 lei2025: 477.210 lei477 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
72,7%
Creștere CA an/an
+25,7%
CA / salariat
656.554 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025147.061 $106.890 $62.733 $169.668 $106.935 $1
2024113.595 $81.088 $81.494 $162.625 $81.131 $1
202318.981 $11.937 $6.855 $18.836 $11.981 $0

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ZA
ZEN AGRICULTURE S.R.L.
CUI 48160260 · Producția de energie electrică
AS
ALFIMA SERVIZI S.R.L.
CUI 39133860 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
EB
ELITE BUSINESS CONSULTING S.R.L.
CUI 39013146 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
AB
ALFA BUSINESS HOUSE S.R.L.
CUI 38999060 · Dezvoltare (promovare) imobiliară

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Bacău

LC
LC CĂRĂBĂŢ S.R.L.
CUI 55521685 · Mun. Bacău
PS
PRO SALES COMMERCE S.R.L.
CUI 55484501 · Mun. Bacău
CM
CONSTRUCT MGM RDT S.R.L.
CUI 55183002 · Mun. Bacău
DT
DANU TRANSPORT CONSULTING 2026 S.R.L.
CUI 55101533 · Mun. Bacău
IS
ILNOVA S.R.L.
CUI 54862439 · Mun. Bacău
CI
CENTRAL ITC S.R.L.
CUI 54771489 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SYNERGY GROUP MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →