identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MG ENTREPRISE GENERALE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 48641689J2023001200240Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
761mii lei
▼ 43,7% vs. 2024
Profit net · 2025
7.813lei
▼ 98,4% vs. 2024
Salariați
10
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, MG ENTREPRISE GENERALE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 761.101 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 43,7%. Rezultatul net a fost un profit de 7.813 lei. Datoriile totale au crescut cu 68,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48641689
Nr. Reg. Comerțului
J2023001200240 · EUID ROONRC.J2023001200240
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-08-17 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Săsar Com. Recea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂSAR COM. RECEA, STR. 1 DECEMBRIE, NR.49 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
761.101 lei
▼ 43,7%
Profit net
7.813 lei
▼ 98,4%
Datorii
571.245 lei
▲ 68,0%
Salariați
10
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 111.330 lei2024: 1.350.911 lei2025: 761.101 lei761 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 90.802 lei2024: 492.154 lei2025: 7.813 lei7.81320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
-43,7%
CA / salariat
76.110 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025761.101 lei7.813 lei571.245 lei1.095.814 lei524.569 lei10
20241.350.911 lei492.154 lei340.124 lei856.880 lei516.756 lei5
2023111.330 lei90.802 lei9.228 lei34.230 lei25.002 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SA
STERO ACORD CONSTRUCT SRL-D
CUI 36389660 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
SF
STERO FOREST SRL
CUI 28479702 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Maramureș

AT
AMI TERRA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48913350 · Sat Săsar Com. Recea
AP
ARTEK PLAC CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46780184 · Sat Săsar Com. Recea
IA
IPG ARTCONS S.R.L.
CUI 44841803 · Sat Săsar Com. Recea
RB
RENOSTRUCT BUILDING S.R.L.
CUI 43729691 · Sat Săsar Com. Recea
PW
PREMIO WALS TRANSPORT S.R.L.
CUI 34836281 · Sat Săsar Com. Recea
NA
NATI-ALEX CONSTRUCT SRL
CUI 32275743 · Sat Săsar Com. Recea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MG ENTREPRISE GENERALE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →