identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

DYAMISA S.R.L.

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 48720596J2023001512336Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 14.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
137mii lei
▼ 2,6% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▲ 967,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DYAMISA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 137.039 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,6%. Rezultatul net a fost un profit de 21.904 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48720596
Nr. Reg. Comerțului
J2023001512336 · EUID ROONRC.J2023001512336
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-01 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 29 firme.

100 mN12
  1. ATLAS GEOTOPO S.R.L. · 71 m · CAEN 7112 · +26 firme la aceeași adresă
  2. ROMIAL S.R.L. · 111 m · CAEN 4532 · +12 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025137 mii lei▼ 2,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
35 mii70 mii105 mii141 mii2023 · cifră de afaceri: 49.315 lei2023 · profit net: -8.819 lei20232024 · cifră de afaceri: 140.638 lei2024 · profit net: -2.525 lei20242025 · cifră de afaceri: 137.039 lei137 mii2025 · profit net: 21.904 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
54 mii lei▼ 28,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4639 · 1.500 firme · mai sus decât 16% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Suceava · mai sus decât 33% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
16,0% marjă · mai sus decât 86% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,0%
Creștere CA an/an
-2,6%
CA / salariat
137.039 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
203,6%
Grad de îndatorare
84%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025137.039−2,6%21.90416,0%54.46365.22210.7591
2024140.638+185%-2.525-1,8%76.07264.928-11.1441
202349.315-8.819-17,9%107.20398.584-8.6191

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-14Cod CAEN47634639
2026-08-19Cod CAEN47894763
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DYAMISA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →