identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

GASPAR SERVICE S.R.L.

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 48739416J2023003741129Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
98mii lei
▼ 53,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−70mii lei
▼ 300,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GASPAR SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.207 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 69.895 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.797,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (45.567 lei) depășesc activele totale (22.160 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-23.407 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-69.895 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48739416
Nr. Reg. Comerțului
J2023003741129 · EUID ROONRC.J2023003741129
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-09-06 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Jucu de Sus Com. Jucu
Adresă
JUD. CLUJ, SAT JUCU DE SUS COM. JUCU, STR. BRITTA SOFIA, NR.11-13, AP.1
Cod poștal
407354
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
98.207 lei
▼ 53,3%
Profit net
-69.895 lei
▼ 300,0%
Datorii
45.567 lei
▲ 1.797,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 125.629 lei2024: 210.107 lei2025: 98.207 lei98 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 63.760 lei2024: -17.472 lei2025: -69.895 lei−70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-71,2%
Creștere CA an/an
-53,3%
CA / salariat
98.207 lei
Datorii / active
206%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202598.207 lei-69.895 lei45.567 lei22.160 lei-23.407 lei1
2024210.107 lei-17.472 lei2.401 lei48.889 lei46.488 lei1
2023125.629 lei63.760 lei2.757 lei66.517 lei63.760 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
28.490 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Cluj

CD
CLAU DEG CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49671866 · Sat Jucu de Sus Com. Jucu
MS
MULTISKILL SERVICES S.R.L.
CUI 54918769 · Mun. Turda
DS
DOUBLEMAT S.R.L.
CUI 54918556 · Mun. Turda
PS
PRO SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54433186 · Sat Baciu Com. Baciu
U&
URSU & ANA FINISAJE S.R.L.
CUI 54412213 · Mun. Câmpia Turzii
AI
ALEX INDOLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54365863 · Sat Satu Lung Com. Chinteni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GASPAR SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →