identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MAESTOSO S.R.L.

CAEN 1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
CUI 48947506J2023019323403Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,51mil lei
▲ 39,9% vs. 2024
Profit net · 2025
301mii lei
▼ 65,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MAESTOSO S.R.L. (CUI 48947506, nr. J2023019323403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2023. Activitatea principală: fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament (CAEN 1512). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,51 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, MAESTOSO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.509.399 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 39,9%. Rezultatul net a fost un profit de 301.099 lei. Datoriile totale au crescut cu 71,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48947506
Nr. Reg. Comerțului
J2023019323403 · EUID ROONRC.J2023019323403
Cod CAEN
1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMAŞUL MARCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
22423
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 16 firme.

100 mN1234
  1. TERMO PIF S.R.L. · 43 m · CAEN 7120 · +12 firme la aceeași adresă
  2. ANILA & JN IMPEX SRL · 43 m · CAEN 5211 · +7 firme la aceeași adresă
  3. SOFY EVENTS TEAM S.R.L. · 49 m · CAEN 9329
  4. VLAHOSTART IMPORT EXPORT SRL · 86 m · CAEN 4690 · +17 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,51 mil lei▲ 39,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
627 mii1,25 mil1,88 mil2,51 mil2023 · cifră de afaceri: 298.620 lei2023 · profit net: 195.916 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.793.293 lei2024 · profit net: 865.574 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.509.399 lei2,51 mil2025 · profit net: 301.099 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
656 mii lei▲ 71,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1512 · 261 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
12,0% marjă · mai sus decât 65% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,0%
Creștere CA an/an
+39,9%
CA / salariat
2.509.399 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42,4%
Grad de îndatorare
48%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.509.399+39,9%301.099−65,2%12,0%656.1791.366.794710.6151
20241.793.293+501%865.574+342%48,3%381.9571.291.473909.5161
2023298.620195.91665,6%45.857241.973196.1161

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
119.295 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MAESTOSO DESIGN S.R.L.41224536radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,40 mil lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MAESTOSO S.R.L.

Este MAESTOSO S.R.L. o firmă activă?

Da. MAESTOSO S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este MAESTOSO S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MAESTOSO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2024 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO48947506.

Ce cifră de afaceri are MAESTOSO S.R.L.?

În 2025, MAESTOSO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.509.399 lei, în creștere cu 39,9% față de 2024, și un profit net de 301.099 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MAESTOSO S.R.L.?

În 2025, MAESTOSO S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MAESTOSO S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MAESTOSO S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are MAESTOSO S.R.L. datorii la ANAF?

MAESTOSO S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MAESTOSO S.R.L.?

Sediul social declarat al MAESTOSO S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMAŞUL MARCU.

Ce activitate are MAESTOSO S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MAESTOSO S.R.L. este „Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament” (cod CAEN 1512).

Când a fost înființată MAESTOSO S.R.L.?

MAESTOSO S.R.L. a fost înregistrată pe 13.10.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023019323403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAESTOSO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala