identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

SMAG TRADING S.R.L.

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 48961896J2023003451138Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
118,45mil lei
▲ 12,8% vs. 2024
Profit net · 2025
2,76mil lei
▲ 248,5% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, SMAG TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.451.067 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,8%. Rezultatul net a fost un profit de 2.756.840 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48961896
Nr. Reg. Comerțului
J2023003451138 · EUID ROONRC.J2023003451138
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-17 (2 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ZORELELOR, NR.2, SC.B, ET.P, AP.1B
Cod poștal
900546

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
118.451.067 lei
▲ 12,8%
Profit net
2.756.840 lei
▲ 248,5%
Datorii
42.970.927 lei
▼ 35,2%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 9.809.100 lei2024: 105.012.674 lei2025: 118.451.067 lei118,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 39.153 lei2024: 791.136 lei2025: 2.756.840 lei2,76 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+12,8%
CA / salariat
39.483.689 lei
Datorii / active
90%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202526.531.765 $617.503 $9.625.026 $10.723.691 $1.340.157 $3
202422.841.256 $172.080 $14.424.462 $14.607.232 $182.771 $2
20232.143.691 $8.557 $2.288 $13.030 $10.742 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CASTER COMPANY SRL21335270radiată
SMAG GROUP S.R.L.6526757în funcțiune
TOP GRAIN CARGO SRL25793645în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Constanța

AC
AGRO CEREAL DOBROGEA S.R.L.
CUI 55484641 · Mun. Constanţa
LA
LEVENDI AGRO TRADE S.R.L.
CUI 54366702 · Mun. Constanţa
NS
NEXCOR S.R.L.
CUI 53831094 · Mun. Constanţa
VA
VANGHELIS AGRO LAND S.R.L.
CUI 52690302 · Mun. Constanţa
DT
DEPOCER TOP S.R.L.
CUI 52376122 · Mun. Constanţa
OG
OLIVA GRAINS S.R.L.
CUI 52211337 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SMAG TRADING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →